#26.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Poradniki biznesowe Wydawnictwa Novae Res [-50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #62: Poradniki biznesowe Wydawnictwa Novae Res [-50%]. Ruszyła ona 23.01.19 i potrwa do 29.01.19. Można w niej nabyć 13 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Składniki Twojego Sukcesu
Ebook Finansowy geniusz. Polska filozofia sukcesu
Ebook Zanim wyjdziemy na ulice - rozmowy o ekonomii. Lektura dla stolarza i lekarza, rolnika i ucznia

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Algorytmy. Ilustrowany przewodnik. Autorstwo Aditya Bhargava nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 256 stron.

Algorytmy. Ilustrowany przewodnik

Czytaj podobne  #18.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie, Mark Manson, 192 stron
  2. Śmierć Komandora. Tom 2. Metafora się zmienia, Haruki Murakami, 480 stron
  3. Mieszkając z wrogiem, Penelope Ward, 320 stron

Ebook Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie
Ebook Śmierć Komandora. Tom 2. Metafora się zmienia
Ebook Mieszkając z wrogiem

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Paradoksy maski. Antologia. Jest to nowy ebook autorstwa Wojciech Dudzik. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 272 stron.

Paradoksy maski. Antologia
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Czas przeszły, Lee Child, 448 stron
  2. Medytacja w życiu codziennym. Ścieżki praktyki w sufizmie uniwersalnym. Wydanie II, Maciej Wielobób, 160 stron
  3. Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3, Elżbieta Kosobucka, 567 stron

Ebook Czas przeszły
Ebook Medytacja w życiu codziennym. Ścieżki praktyki w sufizmie uniwersalnym. Wydanie II
Ebook Ty i ja. Dwa różne światy. Tom 2 i 3

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu