#26.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja ANETA JADOWSKA [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #158: ANETA JADOWSKA [do -45%]. Ruszyła ona 25.02.19 i potrwa do 03.03.19. Można w niej nabyć 5 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Trup na plaży i inne sekrety rodzinne (Garstka z Ustki. Tom 1)
Ebook Akuszer Bogów
Ebook Dziewczyna z Dzielnicy Cudów

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?. Autorstwo Kevin Kruse nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 208 stron.

15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament, pod redakcją Macieja Dutko, 800 stron
  2. Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google, Scott Galloway, 368 stron
  3. Esencjalista, Greg McKeown, 288 stron
Czytaj podobne  #07.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Biblia e-biznesu 2. Nowy Testament
Ebook Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon, Apple, Facebook i Google
Ebook Esencjalista

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Psychoterapia możliwości. Teoria i praktyka. Jest to nowy ebook autorstwa Jakub Bartoszewski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 181 stron.

Psychoterapia możliwości. Teoria i praktyka
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Nie jestem potworem, Carme Chaparro, 384 stron
  2. Idealny mężczyzna, Kristen Ashley, 544 stron
  3. Słowiańskie siedlisko Dar Rzepki, Monika Rzepiela, 336 stron

Ebook Nie jestem potworem
Ebook Idealny mężczyzna
Ebook Słowiańskie siedlisko Dar Rzepki

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu