#26.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Coś dla młodszych! [Wydawnictwo Genius Creations -65%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #260: Coś dla młodszych! [Wydawnictwo Genius Creations -65%]. Ruszyła ona 23.03.19 i potrwa do 29.03.19. Można w niej nabyć 8 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Świt między dobrym i złym
Ebook Paradoks Marionetki: Sprawa Zegarmistrza
Ebook Noc między Tam i Tu

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3. Autorstwo Remigiusz Mróz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 628 stron.

Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Nieodgadniona, Remigiusz Mróz, 400 stron
  2. Wysoko wrażliwi. jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza, Elaine N.Aron, 376 stron
  3. Internat, Serhij Żadan, 288 stron
Czytaj podobne  #04.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Nieodgadniona
Ebook Wysoko wrażliwi. jak funkcjonować w świecie, który nas przytłacza
Ebook Internat

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Rozprawa o metodzie. Jest to nowy ebook autorstwa Kartezjusz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 112 stron.

Rozprawa o metodzie
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Blaszak, Padraig Kenney, 244 stron
  2. Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś, Jon Acuff, 244 stron
  3. Sekrety negocjacji dla biznesmenów, Roger Dawson, 280 stron

Ebook Blaszak
Ebook Zrobione! Naucz się kończyć to, co zacząłeś
Ebook Sekrety negocjacji dla biznesmenów

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu