#26.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo Psychoskok [do -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #755: Promocja na ebooki Wydawnictwo Psychoskok [do -55%]. Ruszyła ona 24.07.19 i potrwa do 30.07.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Spotkania z...
Ebook My Savior. Tom I
Ebook Gen

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Serotonina. Autorstwo Michel Houellebecq nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 218 stron.

Serotonina

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Morawiecki i jego tajemnice, Tomasz Piątek, 360 stron
  2. Wada, Robert Małecki, 536 stron
  3. Zbuntowane serce, Penelope Ward, Vi Keeland, 272 stron
Czytaj podobne  #06.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Morawiecki i jego tajemnice
Ebook Wada
Ebook Zbuntowane serce

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Za zakrętem. Jest to nowy ebook autorstwa Marika Krajniewska. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 150 stron.

Za zakrętem
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, Robert Schwartz, 304 stron
  2. Strengthening Deep Neural Networks. Making AI Less Susceptible to Adversarial Trickery, Katy Warr, 246 stron
  3. Dietetyka kliniczna, Marian Grzymisławski, 700 stron

Ebook Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
Ebook Strengthening Deep Neural Networks. Making AI Less Susceptible to Adversarial Trickery
Ebook Dietetyka kliniczna

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu