#26.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki PONAD 400 POWIEŚCI Wydawnictwa WAB! / do -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1026: Promocja na ebooki PONAD 400 POWIEŚCI Wydawnictwa WAB! / do -55%. Ruszyła ona 23.08.19 i potrwa do 29.08.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Emigracja
Ebook Blady król
Ebook Kontury

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Emigracja. Autorstwo Malcolm XD nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 194 stron.

Emigracja

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #12.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Daddy Cool, Penelope Ward, 280 stron
  3. Ten dzień, Blanka Lipińska, 319 stron

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Daddy Cool
Ebook Ten dzień

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Ochrona prawna oraz naruszenie wizerunku sprawcy przestępstwa. Jest to nowy ebook autorstwa Dominika Morgała. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 210 stron.

Ochrona prawna oraz naruszenie wizerunku sprawcy przestępstwa
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Baskervillen koira, Arthur Conan Doyle, 332 stron
  2. Java EE 8. Wzorce projektowe i najlepsze praktyki, Rhuan Rocha, Joao Purificacao, 256 stron
  3. Plan kont dla budżetów jednostek samorządu terytorialnego komentarz, Jan Charytoniuk, 65 stron

Ebook Baskervillen koira
Ebook Java EE 8. Wzorce projektowe i najlepsze praktyki
Ebook Plan kont dla budżetów jednostek samorządu terytorialnego  komentarz

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #13.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu