#26.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.10.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-10-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.10.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Videokursy | Nie tylko programowanie! [37.00 zł]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1583: Promocja na ebooki Videokursy | Nie tylko programowanie! [37.00 zł]. Ruszyła ona 24.10.19 i potrwa do 31.10.19. Można w niej nabyć 77 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Co się dzieje w świecie kwantów?. Autorstwo Marcin Łobejko, Łukasz Lamża nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 224 stron.

  Co się dzieje w świecie kwantów?

  Czytaj podobne  #13.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Warta ryzyka. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 424 stron
  2. Opowiadania bizarne, Olga Tokarczuk, 256 stron
  3. Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie, Kelsey Miller, 380 stron

  Ebook Warta ryzyka. Życiowi bohaterowie
  Ebook Opowiadania bizarne
  Ebook Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook The Strangers Gate. Jest to nowy ebook autorstwa E. Phillips Oppenheim. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 335 stron.

  The Strangers Gate
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Stara wariatka, Agnieszka Nietresta-Zatoń, 308 stron
  2. The Road to London, Edgar Wallace, 190 stron
  3. Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości, Joseph Murphy, 152 stron

  Ebook Stara wariatka
  Ebook The Road to London
  Ebook Moc modlitwy. Niezwykła potęga podświadomości

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu