#26.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 26.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-26

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 26.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Fantastyka i science-fiction nie z tej Ziemi! [-40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2123: Promocja na ebooki Fantastyka i science-fiction nie z tej Ziemi! [-40%]. Ruszyła ona 21.12.19 i potrwa do 27.12.19. Można w niej nabyć 22 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Gra o życie
Ebook Ender
Ebook Mroczna Wieża V: Wilki z Calla

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko. Autorstwo Beata Błaszczyk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 288 stron.

English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

Czytaj podobne  #17.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II, Steve Krug, 216 stron
  2. Sposób na Elfa, Marcin Pałasz, 160 stron
  3. Miłość online, Penelope Ward, 312 stron

Ebook Nie każ mi myśleć! O życiowym podejściu do funkcjonalności stron internetowych. Wydanie II
Ebook Sposób na Elfa
Ebook Miłość online

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Każdemu jego Everest. Jest to nowy ebook autorstwa Mirosław Falco Dąsal. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 416 stron.

Każdemu jego Everest
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Mentoring. Złote zasady, Maciej Bennewicz, Anna Prelewicz, 320 stron
  2. Diabły z Saints, Marcin Rusnak, 455 stron
  3. Emisariusz Niepodległej, Michał Sokolnicki, 392 stron

Ebook Mentoring. Złote zasady
Ebook Diabły z Saints
Ebook Emisariusz Niepodległej

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #11.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu