#27.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 27.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-27

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 27.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja CZYTAJ I DZIAŁAJ!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #222: CZYTAJ I DZIAŁAJ!. Ruszyła ona 13.03.19 i potrwa do 31.03.19. Można w niej nabyć 18 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Filozofia HUSTLE
Ebook Sprzedawaj jak Serhant
Ebook Biznes Ci Ucieka

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Przywódca. Biały Dom. Tom 2. Autorstwo Katy Evans nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 320 stron.

Przywódca. Biały Dom. Tom 2

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Biznes czyli sztuka budowania relacji, Miłosz Brzeziński, 158 stron
  2. Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza, Dominik Szczepański, 464 stron
  3. Krwawy las, Geraint Jones, 408 stron
Czytaj podobne  #06.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Biznes czyli sztuka budowania relacji
Ebook Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza
Ebook Krwawy las

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw. Jest to nowy ebook autorstwa Krzysztof Wołk. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 135 stron.

Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Bura. Notatnik chorwacki, Bartosz Suwiński, 40 stron
  2. Biologia z genetyką dla studentów wydziału farmaceutycznego, t.2, Gabriel Nowak, 174 stron
  3. Skrypty powłoki systemu Linux. Zagadnienia zaawansowane. Wydanie II, Mokhtar Ebrahim, Andrew Mallett, 256 stron

Ebook Bura. Notatnik chorwacki
Ebook Biologia z genetyką dla studentów wydziału farmaceutycznego, t.2
Ebook Skrypty powłoki systemu Linux. Zagadnienia zaawansowane. Wydanie II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu