#27.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 27.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-27

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 27.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki JĘZYK OBCY NA WAKACJE - TO PROSTE! [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #216: Promocja na ebooki JĘZYK OBCY NA WAKACJE – TO PROSTE! [do -50%]. Ruszyła ona 24.05.19 i potrwa do 30.05.19. Można w niej nabyć 87 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Niemiecki w Podróży i na Wakacjach
Ebook English for Medicine. Ćwiczenia językowe z kluczem i komentarzem
Ebook Język angielski - Powtórka przed egzaminem - Opracowania tematyczne

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy. Autorstwo Dermot Turing nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 352 stron.

X, Y, Z. Prawdziwa historia złamania szyfru Enigmy

Czytaj podobne  #02.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Gen Atlantydzki, A.G. Riddle, 560 stron
  2. Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie, Frédéric Martel, 640 stron
  3. Niepokorna królowa, Meghan March, 232 stron

Ebook Gen Atlantydzki
Ebook Sodoma. Hipokryzja i władza w Watykanie
Ebook Niepokorna królowa

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Kot w domu. Instrukcja obsługi. Jest to nowy ebook autorstwa Barbara Sieradzan. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 160 stron.

Kot w domu. Instrukcja obsługi
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Mężczyzna bez winy i wstydu, Krystyna Romanowska, Wojciech Kruczyński, 256 stron
  2. Gdyby zamilkły kobiety#nigdy, Krystyna Kofta, 309 stron
  3. Python. Uczenie maszynowe. Wydanie II, Sebastian Raschka, Vahid Mirjalili, 528 stron

Ebook Mężczyzna bez winy i wstydu
Ebook Gdyby zamilkły kobiety#nigdy
Ebook Python. Uczenie maszynowe. Wydanie II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #15.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu