#27.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 27.08.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-08-27

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 27.08.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki PONAD 400 POWIEŚCI Wydawnictwa WAB! / do -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1026: Promocja na ebooki PONAD 400 POWIEŚCI Wydawnictwa WAB! / do -55%. Ruszyła ona 23.08.19 i potrwa do 29.08.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Patrick Melrose
Ebook Nikt mnie nie ma
Ebook Bokserka

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń. Autorstwo John Sonmez nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 816 stron.

Kariera programisty. Jak budować doświadczenie, przejść rekrutację i zdobyć pracę marzeń

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari, 544 stron
  2. Gentleman numer dziewięć, Penelope Ward, 288 stron
  3. Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3, Jens Henrik Jensen, 568 stron
Czytaj podobne  #19.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Sapiens. Od zwierząt do bogów
Ebook Gentleman numer dziewięć
Ebook Zamrożone płomienie. Trylogia OXEN. cz. 3

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Contender. Zawodnik. Tom 1. Wybrany. Jest to nowy ebook autorstwa Taran Matharu. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 1 stron.

Contender. Zawodnik. Tom 1. Wybrany
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Docker. Praktyczne zastosowania. Wydanie II, Sean P. Kane, Karl Matthias, 312 stron
  2. Słodki dom, Tillie Cole, 352 stron
  3. Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień, o. Augustyn Pelanowski OSPPE, 312 stron

Ebook Docker. Praktyczne zastosowania. Wydanie II
Ebook Słodki dom
Ebook Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu