#28.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 28.01.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-01-28

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 28.01.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Siedmioróg [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #64: Literatura młodzieżowa Wydawnictwa Siedmioróg [-55%]. Ruszyła ona 24.01.19 i potrwa do 30.01.19. Można w niej nabyć 32 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Nie bądź Piggy
Ebook Trzej muszkieterowie
Ebook Cudowna podróż

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: # to o nas. Autorstwo Piotr C nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 416 stron.

# to o nas

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron
  2. Gdyby nasze ciało potrafiło mówić. Podręcznik użytkownika, Jacek Konieczny, James Hamblin, 432 stron
  3. Java. Kompendium programisty. Wydanie X, Herbert Schildt, 1152 stron
Czytaj podobne  #09.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X
Ebook Gdyby nasze ciało potrafiło mówić. Podręcznik użytkownika
Ebook Java. Kompendium programisty. Wydanie X

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Pawilon szósty. Jest to nowy ebook autorstwa Antoni Czechow. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 224 stron.

Pawilon szósty
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Kołysanka, Bartłomiej Piotrowski, 216 stron
  2. Pytania i twierdzenia w języku angielskim nowatorską metodą , Radosław Więckowski, 116 stron
  3. Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II, Adam Cash, 352 stron

Ebook Kołysanka
Ebook Pytania i twierdzenia w języku angielskim nowatorską metodą
Ebook Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu