#28.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 28.02.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-02-28

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 28.02.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Ekonomia, gospodarka i sytuacja polityczna [do -50%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #155: Ekonomia, gospodarka i sytuacja polityczna [do -50%]. Ruszyła ona 24.02.19 i potrwa do 02.03.19. Można w niej nabyć 14 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Amerykańskie koncepcje tarczy antyrakietowej w Europie
Ebook Świat przyszłości
Ebook Patologia transformacji

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku. Autorstwo Steve Blank, Bob Dorf nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 680 stron.

Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #21.02.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku, Steve Blank, Bob Dorf, 680 stron
  2. 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?, Kevin Kruse, 208 stron
  3. Nieodgadniona, Remigiusz Mróz, 400 stron

Ebook Podręcznik startupu. Budowa wielkiej firmy krok po kroku
Ebook 15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu?
Ebook Nieodgadniona

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Moc srebra. Jest to nowy ebook autorstwa Naomi Novik. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 512 stron.

Moc srebra
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Mauzoleum, Thomas Arnold, 432 stron
  2. Zanim nadejdzie jutro Tom 2 Ziemia ludzi zapomnianych, Joanna Jax, 400 stron
  3. Wybacz mi, Karolina Klimkiewicz, 288 stron

Ebook Mauzoleum
Ebook Zanim nadejdzie jutro Tom 2 Ziemia ludzi zapomnianych
Ebook Wybacz mi

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu