#28.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 28.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-28

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 28.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Wydawnictwo Czwarta Strona [literatura kobieca i romans -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #282: Wydawnictwo Czwarta Strona [literatura kobieca i romans -45%]. Ruszyła ona 28.03.19 i potrwa do 03.04.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook I że ci nie odpuszczę. Tom 2. Kalina w malinach
Ebook Córki marionetek
Ebook Zakochani w słowach

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Seria o komisarzu Williamie Wistingu (Tom 11.). Kod Kathariny. Autorstwo Jorn Lier Horst nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 432 stron.

Seria o komisarzu Williamie Wistingu  (Tom 11.). Kod Kathariny

Czytaj podobne  #08.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Nieodgadniona, Remigiusz Mróz, 400 stron
  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  3. Mózg. Podręcznik użytkownika, Marco Magrini, 312 stron

Ebook Nieodgadniona
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook Mózg. Podręcznik użytkownika

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Likwidatorzy Czarnobyla. Jest to nowy ebook autorstwa Paweł Sekuła. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 264 stron.

Likwidatorzy Czarnobyla
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Śmiertelne wyliczanki. Chodzi lisek koło drogi, Hanna Greń, 400 stron
  2. Sprint, Piotr Kuzio, Marcin Majchrzak, Grzegorz Suder, 672 stron
  3. Biblioteki i archiwa na jednolitym rynku cyfrowym, Zbiorowy, 250 stron

Ebook Śmiertelne wyliczanki. Chodzi lisek koło drogi
Ebook Sprint
Ebook Biblioteki i archiwa na jednolitym rynku cyfrowym

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #10.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu