#28.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 28.07.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-07-28

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 28.07.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa REBIS [do -45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #733: Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa REBIS [do -45%]. Ruszyła ona 22.07.19 i potrwa do 28.07.19. Można w niej nabyć 70 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Bella i Sebastian
Ebook Wspomnienie o przeszłości Ziemi (#3). Koniec śmierci
Ebook Europa jesienią

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Autorstwo Christel Petitcollin nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 232 stron.

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Czytaj podobne  #19.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Fast Languages. Szybka nauka języków obcych, Mateusz Grzesiak, 240 stron
  2. Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie, K. Bromberg, 352 stron
  3. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron

Ebook Fast Languages. Szybka nauka języków obcych
Ebook Płonąca namiętność. Życiowi bohaterowie
Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Przeciwko bratu. Jest to nowy ebook autorstwa Marcin Dudziński. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 400 stron.

Przeciwko bratu
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Nieposłuszeństwo, Naomi Alderman, 272 stron
  2. Świat według prezesów, Carl Rhodes, Peter Bloom, 290 stron
  3. Pogromcy miłości: jak chronić związek przed nawykami, które niszczą uczucie, Willard F. Jr. Harley, 400 stron

Ebook Nieposłuszeństwo
Ebook Świat według prezesów
Ebook Pogromcy miłości: jak chronić związek przed nawykami, które niszczą uczucie

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #06.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu