#28.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 28.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-28

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 28.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki CAŁA OFERTA Wydawnictwa RM po 12,90zł!

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1311: Promocja na ebooki CAŁA OFERTA Wydawnictwa RM po 12,90zł!. Ruszyła ona 23.09.19 i potrwa do 29.09.19. Można w niej nabyć 119 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Krótka historia filozofii
Ebook Kuchnia polska dla diabetyków
Ebook Wielkie ludy historii. Rzymianie

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki. Autorstwo Paweł Tkaczyk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 216 stron.

Zakamarki marki. Rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć, zapomnieć lub pominąć podczas budowania swojej marki

Czytaj podobne  #11.02.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ta, która musi umrzeć, David Lagercrantz, 400 stron
  2. Myśl jak programista. Techniki kreatywnego rozwiązywania problemów, V. Anton Spraul, 280 stron
  3. Python. Programowanie funkcyjne, Steven F. Lott, 352 stron

Ebook Ta, która musi umrzeć
Ebook Myśl jak programista. Techniki kreatywnego rozwiązywania problemów
Ebook Python. Programowanie funkcyjne

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Z końca świata. Moja droga pośród najuboższych. Jest to nowy ebook autorstwa Padre Pepe di Paola. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 256 stron.

Z końca świata. Moja droga pośród najuboższych
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Das Schloss, Franz Kafka, 671 stron
  2. Elementy teorii mnogości, Marek Nowak, 176 stron
  3. The Short Stop, Zane Grey, 172 stron

Ebook Das Schloss
Ebook Elementy teorii mnogości
Ebook The Short Stop

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #23.02.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu