#29.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 29.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-29

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 29.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Magia, duchowość, nauka, zdrowie [Illuminatio do -60%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #524: Promocja na ebooki Magia, duchowość, nauka, zdrowie [Illuminatio do -60%]. Ruszyła ona 28.06.19 i potrwa do 04.07.19. Można w niej nabyć 108 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Ziemskie Anioły. Poradnik asertywności dla wrażliwych osób
Ebook Leczenie odżywianiem. Stany zapalne
Ebook Joga dla całej rodziny

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Czytaj podobne  #09.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Leonardo da Vinci. Autorstwo Walter Isaacson nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 630 stron.

Leonardo da Vinci

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Drwal. Miłość, która narodziła się z natury, K.N.Haner, 304 stron
  2. Zagubiona, Katarzyna Michalak, 312 stron
  3. Wada, Robert Małecki, 536 stron

Ebook Drwal. Miłość, która narodziła się z natury
Ebook Zagubiona
Ebook Wada

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych. Jest to nowy ebook autorstwa Gertrud Hirschi. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 152 stron.

Joga 7/7. Codzienna praktyka jogi dla zabieganych
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dzieci Kazimierza, Michał P. Garapich, 280 stron
  2. Challenge Accepted!, Celeste Barber, 320 stron
  3. Sałaty i sałatki, Elżbieta Kiewnarska, 77 stron

Ebook Dzieci Kazimierza
Ebook Challenge Accepted!
Ebook Sałaty i sałatki

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #02.04.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu