#29.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 29.10.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-10-29

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 29.10.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki WYDAWNICTWO MARPRESS / -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1582: Promocja na ebooki WYDAWNICTWO MARPRESS / -55%. Ruszyła ona 24.10.19 i potrwa do 31.10.19. Można w niej nabyć 15 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Kronikarskie niedyskrecje, czyli życie prywatne Piastów
Ebook Zawisza Czarny. Pierwszy żaglowiec harcerzy
Ebook Poczet książąt gdańskich. Dynastia Sobiesławiców w XII-XIII wieku

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Pożeracz Słońc (Tom 1). Imperium Ciszy. Autorstwo Christopher Ruocchio nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 724 stron.

Pożeracz Słońc (Tom 1). Imperium Ciszy

Czytaj podobne  #15.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ta, która musi umrzeć, David Lagercrantz, 400 stron
  2. Księgi Jakubowe, Olga Tokarczuk, 912 stron
  3. Prowadź swój pług przez kości umarłych, Olga Tokarczuk, 318 stron

Ebook Ta, która musi umrzeć
Ebook Księgi Jakubowe
Ebook Prowadź swój pług przez kości umarłych

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Długie cienie. Jest to nowy ebook autorstwa Kasia Magiera. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 400 stron.

Długie cienie
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Proś o wybaczenie, Melinda Leigh, 320 stron
  2. The Master Mind, J.U. Giesy, Junius B Smith, 107 stron
  3. The Extraordinary Adventures of Arsne Lupin, Gentleman Burglar, Maurice Leblanc, 192 stron

Ebook Proś o wybaczenie
Ebook The Master Mind
Ebook The Extraordinary Adventures of Arsne Lupin, Gentleman Burglar

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #26.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu