#29.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 29.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-29

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 29.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Fakty, fakty, fakty... [do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1907: Promocja na ebooki Fakty, fakty, fakty… [do -40%]. Ruszyła ona 28.11.19 i potrwa do 04.12.19. Można w niej nabyć 11 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO
Ebook Tata w budowie. Felietony o tym, jak być ojcem i zwariować (ze szczęścia)
Ebook Radykalna nadzieja. Źródło odwagi i siły w niebezpiecznych czasach

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko. Autorstwo Beata Błaszczyk nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 288 stron.

English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

Czytaj podobne  #31.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II, David Natingga, 208 stron
  2. Ściema, K. Bromberg, 320 stron
  3. Zarabiaj tyle, ile jesteś wart. Zmaksymalizuj swoje przychody już teraz, Brian Tracy, 192 stron

Ebook Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II
Ebook Ściema
Ebook Zarabiaj tyle, ile jesteś wart. Zmaksymalizuj swoje przychody już teraz

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Colonel Quaritch, V.C. A Tale of Country Life. Jest to nowy ebook autorstwa H. Rider Haggard. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 393 stron.

Colonel Quaritch, V.C. A Tale of Country Life
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery, Agata Ziemnicka, Julien Sosso, 200 stron
  2. Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych, Nicole Forsgren PhD, Jez Humble, Gene Kim, 232 stron
  3. Halsey & Co, H.K. Shackleford, 63 stron

Ebook Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery
Ebook Przyspieszenie. Lean i DevOps w rozwoju firm technologicznych
Ebook Halsey & Co

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #11.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu