#29.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 29.12.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-12-29

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 29.12.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Zdrowie i psychologia / -45%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2159: Promocja na ebooki Zdrowie i psychologia / -45%. Ruszyła ona 25.12.19 i potrwa do 31.12.19. Można w niej nabyć 11 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Włóż buty i idź naprzód. O odnalezieniu sensu, pokonaniu lęku i zniechęcenia
Ebook Sankofa. Nie zmarnuj życia
Ebook Wieloryb nie może latać. O sztuce stawania się sobą

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Czytaj podobne  #23.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Cisza białego miasta. Autorstwo Eva Garcia Saenz de Urturi nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 576 stron.

Cisza białego miasta

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Ściema, K. Bromberg, 320 stron
  2. Python. Wprowadzenie. Wydanie IV, Mark Lutz, 1184 stron
  3. Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II, David Natingga, 208 stron

Ebook Ściema
Ebook Python. Wprowadzenie. Wydanie IV
Ebook Algorytmy Data Science. Siedmiodniowy przewodnik. Wydanie II

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook The Dolliver Romance. Jest to nowy ebook autorstwa Nathaniel Hawthorne. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 50 stron.

The Dolliver Romance
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Notes from the Underground, Fyodor Mikhailovich Dostoevsky, 136 stron
  2. Spełniona miłość, Magda Kaczmarczyk, 653 stron
  3. Mówili, że jestem zbyt wrażliwa, Federica Bosco, 272 stron

Ebook Notes from the Underground
Ebook Spełniona miłość
Ebook Mówili, że jestem zbyt wrażliwa

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #31.12.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu