#30.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 30.03.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-03-30

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 30.03.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Nauki ścisłe [do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #266: Nauki ścisłe [do -40%]. Ruszyła ona 25.03.19 i potrwa do 31.03.19. Można w niej nabyć 112 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Podstawy biologii człowieka. Komórka, tkanki, rozwój, dziedziczenie
Ebook W stronę nieba. Interaktywna szkoła astronomii
Ebook Chemia żywności Tom 2. Biologiczne właściwości składników żywności

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Zły król. Autorstwo Holly Black nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 384 stron.

Zły król

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Król bez skrupułów, Meghan March, 232 stron
  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  3. Pacjentka, Alex Michaelides, 295 stron
Czytaj podobne  #07.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebook Król bez skrupułów
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook Pacjentka

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Prawo rzymskie w Anglii w XVIII wieku. Nauczanie, studia, nauka. Jest to nowy ebook autorstwa Łukasz Jan Korporowicz. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 238 stron.

Prawo rzymskie w Anglii w XVIII wieku. Nauczanie, studia, nauka
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pierwsza osoba, Richard Flanagan, 452 stron
  2. Save me, Mona Kasten, 384 stron
  3. Dzieje jednego pocisku, Andrzej Strug, 273 stron

Ebook Pierwsza osoba
Ebook Save me
Ebook Dzieje jednego pocisku

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu