#30.06.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 30.06.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-06-30

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 30.06.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Videokursowe bestsellery! [38.00 zł]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #510: Promocja na ebooki Videokursowe bestsellery! [38.00 zł]. Ruszyła ona 26.06.19 i potrwa do 30.06.19. Można w niej nabyć 0 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Po piśmie. Autorstwo Jacek Dukaj nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 416 stron.

  Po piśmie

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  Czytaj podobne  #22.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Wyspa Camino, John Grisham, 368 stron
  2. Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość, Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt, 460 stron
  3. Słodki dom, Tillie Cole, 352 stron

  Ebook Wyspa Camino
  Ebook Sebastian Bergman (Część 6). Najwyższa sprawiedliwość
  Ebook Słodki dom

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Biblia dla bystrzaków. Jest to nowy ebook autorstwa Jeffrey Geoghegan, Michael Homan. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 472 stron.

  Biblia dla bystrzaków
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Pamiętnik księgarza, Shaun Bythell, 251 stron
  2. Tajemnicza wyspa. Część. 1 Rozbitkowie powietrzni, Juliusz Verne, 274 stron
  3. Wariacko-zbójecka filozofia, Władysław Michał Dębicki, 78 stron

  Ebook Pamiętnik księgarza
  Ebook Tajemnicza wyspa. Część. 1 Rozbitkowie powietrzni
  Ebook Wariacko-zbójecka filozofia

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu