#30.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 30.09.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-09-30

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 30.09.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki A może by tak FRONTEND?

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1357: Promocja na ebooki A może by tak FRONTEND? . Ruszyła ona 26.09.19 i potrwa do 30.09.19. Można w niej nabyć 34 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

  Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

  Ebooki – bestsellery

  Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Przygody Sherlocka Holmesa. Część I. Angielski z Arthurem Conanem Doylem. Autorstwo Conan Doyle, Ilya Frank nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 511 stron.

  Przygody Sherlocka Holmesa. Część I. Angielski z Arthurem Conanem Doylem

  Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Instytut, Stephen King, 672 stron
  2. Grzechy Sevina, Penelope Ward, 304 stron
  3. Sapiens. Od zwierząt do bogów, Yuval Noah Harari, 544 stron

  Ebook Instytut
  Ebook Grzechy Sevina
  Ebook Sapiens. Od zwierząt do bogów

  Ebooki – nowości

  Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Więźniowie Szarości. Jest to nowy ebook autorstwa Christine Lynn Herman. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 360 stron.

  Więźniowie Szarości
  Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. The Face in the Night, Edgar Wallace, 365 stron
  2. La Maison vapeur, Jules Verne, 443 stron
  3. Lanny, Max Porter, 220 stron
  Czytaj podobne  #09.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

  Ebook The Face in the Night
  Ebook La Maison vapeur
  Ebook Lanny

  Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

  Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

  Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

  z ebookowymi pozdrowieniami,
  Tomasz Smykowski

  Przeczytaj też

  #26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  #15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
  Napisano w Przegląd ebooków

  Menu