#30.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 30.10.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-10-30

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 30.10.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa Wielka Litera [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1619: Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa Wielka Litera [-45%]. Ruszyła ona 28.10.19 i potrwa do 03.11.19. Można w niej nabyć 27 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Odbiorę ci wszystko
Ebook Blask
Ebook Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Kusząca pomyłka. Autorstwo Vi Keeland nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 376 stron.

Kusząca pomyłka

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

Czytaj podobne  #21.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery
  1. Co się dzieje w świecie kwantów?, Marcin Łobejko, Łukasz Lamża, 224 stron
  2. Prawiek i inne czasy, Olga Tokarczuk, 300 stron
  3. Dwunaste: Nie myśl, że uciekniesz, Filip Springer, 264 stron

Ebook Co się dzieje w świecie kwantów?
Ebook Prawiek i inne czasy
Ebook Dwunaste: Nie myśl, że uciekniesz

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook All of My Mums. Jest to nowy ebook autorstwa Renata Piątkowska. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 48 stron.

All of My Mums
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Początkujący menedżer. Wydanie VII, Loren B. Belker, Jim McCormick, Gary S. Topchik, 288 stron
  2. Lord of Samarcand, Robert E. Howard, 45 stron
  3. TDD z wykorzystaniem C# 7. Programowanie sterowane testami, John Callaway, Clayton Hunt, 360 stron

Ebook Początkujący menedżer. Wydanie VII
Ebook Lord of Samarcand
Ebook TDD z wykorzystaniem C# 7. Programowanie sterowane testami

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #08.03.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu