#30.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 30.11.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-11-30

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 30.11.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Fakty, fakty, fakty... [do -40%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1907: Promocja na ebooki Fakty, fakty, fakty… [do -40%]. Ruszyła ona 28.11.19 i potrwa do 04.12.19. Można w niej nabyć 11 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Bezcenne. Naziści opętani sztuką
Ebook LUDZIE. KRÓTKA HISTORIA O TYM, JAK SPIEPRZYLIŚMY WSZYSTKO
Ebook Wielki projekt

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu. Autorstwo Dan Norris nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 112 stron.

Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu

Czytaj podobne  #24.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Pokrzyk, Katarzyna Puzyńska, 608 stron
  2. Miłość online, Penelope Ward, 312 stron
  3. Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania, Al Sweigart, 560 stron

Ebook Pokrzyk
Ebook Miłość online
Ebook Automatyzacja nudnych zadań z Pythonem. Nauka programowania

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Out of the Blue. Jest to nowy ebook autorstwa H.C. McNeile. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 229 stron.

Out of the Blue
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Much adoe about Nothing, William Shakespeare, 75 stron
  2. Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów. Wydanie 1, Piotr Bobołowicz, 288 stron
  3. The Swordsman of Mars, Otis Adelbert Kline, 161 stron

Ebook Much adoe about Nothing
Ebook Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów. Wydanie 1
Ebook The Swordsman of Mars

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Czytaj podobne  #20.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu