#31.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 31.05.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-05-31

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 31.05.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO [SOCJOLOGIA -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #275: Promocja na ebooki WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO [SOCJOLOGIA -55%]. Ruszyła ona 31.05.19 i potrwa do 06.06.19. Można w niej nabyć 120 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Starzenie się ludności a solidarność międzypokoleniowa
Ebook Teoria i praktyka logopedyczna. Wybrane zagadnienia
Ebook Stowarzyszanie się "wykluczonych". Przykład bezdomności

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Niebezpieczna gra. Autorstwo Emilia Wituszyńska nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 312 stron.

Niebezpieczna gra

Czytaj podobne  #23.11.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2, Jens Henrik Jensen, 496 stron
  2. Złota klatka, Camilla Läckberg, 400 stron
  3. Czarnobyl. Instrukcje przetrwania, Kate Brown, 496 stron

Ebook Mroczni ludzie. Trylogia OXEN cz. 2
Ebook Złota klatka
Ebook Czarnobyl. Instrukcje przetrwania

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Krótsze ramię Moskwy. Historia kontrwywiadu wojskowego PRL. Jest to nowy ebook autorstwa Lech Kowalski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 992 stron.

Krótsze ramię Moskwy. Historia kontrwywiadu wojskowego PRL
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Ella i jej sekret, Cath Howe, 1 stron
  2. Niepokorna królowa, Meghan March, 232 stron
  3. Wszystko o różańcu, który może wszystko, Wincenty Łaszewski, 426 stron

Ebook Ella i jej sekret
Ebook Niepokorna królowa
Ebook Wszystko o różańcu, który może wszystko

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #15.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu