#31.10.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 31.10.2019. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2019-10-31

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 31.10.2019

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Wydawnictwo CiS [-45%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #1574: Promocja na ebooki Wydawnictwo CiS [-45%]. Ruszyła ona 25.10.19 i potrwa do 31.10.19. Można w niej nabyć 24 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Pejzaż moralny. W jaki sposób nauka może określać wartości
Ebook Homo sapiens. Meandry ewolucji
Ebook Dlaczego motyl zjada muchę. Ewolucyjne opowieści o motylach i ćmach

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Wielkie umysły programowania. Jak myślą i pracują twórcy najważniejszych języków . Autorstwo Federico Biancuzzi, Shane Warden nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 584 stron.

Wielkie umysły programowania. Jak myślą i pracują twórcy najważniejszych języków

Czytaj podobne  #28.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych, Christel Petitcollin, 232 stron
  2. Dom dzienny, dom nocny, Olga Tokarczuk, 390 stron
  3. Kolejne 365 dni, Blanka Lipińska, 448 stron

Ebook Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Ebook Dom dzienny, dom nocny
Ebook Kolejne 365 dni

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Beatrice. Jest to nowy ebook autorstwa H. Rider Haggard. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 359 stron.

Beatrice
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. A Millionaire of Yesterday, E. Phillips Oppenheim, 250 stron
  2. A Daughter of Astrea, E. Phillips Oppenheim, 92 stron
  3. Duchy K2. Epicka historia zdobycia szczytu, Mick Conefrey, 376 stron

Ebook A Millionaire of Yesterday
Ebook A Daughter of Astrea
Ebook Duchy K2. Epicka historia zdobycia szczytu

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #04.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu