Aktualne promocje na kursy programistyczne (do 23 czerwca) od 19,90 do 39,90 zł

Ruszyła promocja urodzinowa VP, w której dostać można do 200 kursów wideo w języku polskim. Kursy są w cenie od 19,90 do 39,90 zł. Tematyka programistyczna jest rozległa, to aktualna i najbardziej wartościowa promocja na VP. Kursy są po polsku. Promocja do 23 czerwca (niedziela).

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie tytuły:

VP obchodzi 4 urodziny. W związku z tym jest fajna promocja na kursy wideo, które można nabyć do 23 czerwca od 19,90 zł do 39,90 zł [LINK]. Ja ze swojej strony mogę polecić następujące kursy:

Kurs GIT 29,90 zł LINK

Ponad 87 procent respondentów używa tego systemu do przechowywania kodu. Dzięki swojej popularności Git stanowi dziś de facto standard w IT, a jego znajomość jest powszechnym wymogiem. Jednak mimo tej popularności wielu programistów wciąż nie do końca zdaje sobie sprawę z potężnej mocy ukrytej w tym narzędziu. Git uchodzi za skomplikowany, a użytkownicy często korzystają z zaledwie kilku komend i trzymają się utartych schematów. Nie próbują zrozumieć jak naprawdę działa, a bez tego trudno mówić o płynnej pracy z systemem i pełnym jego wykorzystaniu. Tymczasem stanowi on podstawę serwisu GitHub, będącego centrum świata open source. To tam znajdują się kody najpopularniejszych bibliotek oraz narzędzi używanych w ramach otwartego dostępu, to tam zapadają decyzje dotyczące ich modyfikacji i ulepszeń. Kto jest obecny na GitHubie, może na bieżąco śledzić zmiany w kodach ważnego dla siebie oprogramowania i uczyć się od najlepszych światowych programistów. Warunek jest jeden — by efektywnie współpracować z GitHubem, należy dobrze poznać Git.

JavaScript. Programowanie funkcyjne i reaktywne 19,90 zł LINK
CSS i SASS 29,90 LINK
Python 3 29,90 LINK
React – Pierwsze Kroki 29,90 LINK
Testy automatyczne kodu Python 29,90 LINK
Programowanie asynchroniczne i równoległe w C# 29,90 LINK
Docker 29,90 LINK
Język C# dla początkujących 29,90 LINK
Java na serwerze, kurs przetwania 29,90 LINK

Podejście, w którym bazę do pracy z serwerem stanowi najnowsza, dziewiąta wersja języka Java oraz najświeższa wersja biblioteki Spring (5.x), jest nowatorskie i zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze zbyt powszechne w firmach, ale właśnie dlatego teraz jest dobry czas, by przyswoić zagadnienie nowoczesnego programowania serwerów — z użyciem świetnie pasujących do siebie narzędzi. Celem, w którym powstał niniejszy kurs, jest nauczyć Cię projektowania aplikacji webowych od A do Z. Szczególny nacisk więc kładzie się w nim na typowe problemy, które się z tym wiążą, takie jak: komunikacja z klientem (REST/JSON), wielowątkowość oraz prezentacja i składowanie danych. Dodatkowo w kursie omówiono zagadnienia związane ze współdzieleniem kodu w zespole i z utrzymaniem jego jakości. Ukończywszy szkolenie, będziesz mógł pisać wymarzone przez siebie aplikacje, a także przygotować się do rozmowy w sprawie pracy w charakterze nowoczesnego programisty serwera Java.

Angielski dla specjalistów IT 29,90 LINK
Test Driven Development 29,90 LINK
Angular 29,90 LINK
MySQL 29,90 LINK
Ruby on Rails 29,90 LINK
Programowanie gier w Unity 29,90 LINK
Laravel 29,90 LINK
C++ 29,90 LINK
Matematyka a programowanie 29,90 LINK

Czytaj podobne  Aktualne promocje dla programistów

Do każdej z powyższych technologii/języka znajdziecie na stronie więcej kursów, też w promocji. Oprócz tego są też inne technologie/języki, oraz trochę tematów nieprogramistycznych. Już w dużym skrócie i nie wymieniając wszystkich:

Cisco LINK
Linux LINK
Django LINK
SQL LINK
Sterowniki PLC Siemens LINK (obnizka z 299 na 39,90)
Keras LINK
OpenGL LINK
Programowanie Frontend LINK
GIMP LINK
Uczenie maszynowe z R LINK
ASP.NET MVC LINK
.NET Core 2 (!!!) LINK
Tworzenie motywów WordPress LINK
Programowanie aplikacji Android LINK
Programowanie Arduino LINK
Xamarin LINK
SEO LINK
Blender LINK
Ćwiczenia na ból pleców itp. dla programistów 🙂 LINK

Człowiek został stworzony do chodzenia i biegania, a nie po to, by spędzać wiele godzin nieruchomo za biurkiem. Niestety, obecny model życia zmusza nas właśnie do siedzenia. Pracujemy przytwierdzeni do krzeseł, wpatrzeni w monitory. Jeśli do tego wszystkiego źle dobierzemy pozycję w pracy, cierpimy dodatkowo – boli kręgosłup, cierpną ręce, sztywnieją palce zmuszane do nieustannego stukania w klawiaturę komputera. Brak ruchu i nieodpowiednia postawa mogą z czasem stać się przyczyną wielu problemów zdrowotnych, i to niekoniecznie tylko w obrębie aparatu ruchu. Do bólów pleców, zastojów krwi w nogach i miednicy dołącza osłabienie pracy jelit i spłycenie oddechu. Brzmi nieciekawie, prawda?

Excel LINK
Responsive i Bootstrap LINK
Wyrażenia regularne LINK
Archicad LINK
Kotlin LINK
Microsoft Project LINK
Restful LINK
Adwords LINK
Język niemiecki dla programistów LINK
T-SQL LINK
Windows 10 LINK
Spring Web MVC LINK
LINQ LINK
InDesign CC LINK
Photoshop CC LINK
UML LINK
3DS MAX LINK
Adobe Ilustrator LINK
Baltie LINK
CorelDraw LINK
Node.js LINK

Język JavaScript narodził się ponad dwadzieścia lat temu i od tego czasu przeszedł wielką ewolucję — rozwinął się, unowocześnił, zyskał kolejne możliwości. Dziś jest wiodącym skryptowym językiem programowania, najczęściej wykorzystywanym na stronach internetowych. Wraz z rozwojem JavaScriptu powstawały kolejne dedykowane mu narzędzia i środowiska. Jednym z nich jest platforma NodeJS. Została ona napisana w C++ w oparciu o silnik V8, z którego korzysta na przykład Google Chrome. Za jej pomocą można uruchomić kod JavaScriptu po stronie serwera, co pozwala tworzyć niezwykle sprawne, nowoczesne aplikacje.

PHP LINK
Programowanie aplikacji iOS LINK
Premiere Pro LINK
Cinema 4D LINK
JavaFX LINK
XAML LINK
jQuery LINK
XML LINK
JUnit LINK

Celem programisty nie jest pisanie kodu, ale tworzenie systemu. Przy czym system powinien działać, a najlepiej działać poprawnie! Jeśli tworzysz lub współtworzysz jakiś produkt, to dobrze wiesz, jak wiele czasu zajmuje wielokrotne sprawdzanie, czy działa on poprawnie, oraz korygowanie ewentualnych błędów. Z tego powodu nauka testowania to niemal naturalny etap rozwoju programisty. Każdy profesjonalny autor kodu powinien równocześnie być w pewnym sensie jego korektorem. I to już na etapie pisania — pisząc, trzeba od razu myśleć o poprawności działania i jego testach.

Postgre SQL LINK
SketchUp LINK
Światło w fotografii LINK
Lightroom LINK
Moodle LINK
Joga LINK
Joomla LINK
TypeScript LINK
Jak malować i rysować LINK
Powerpoint LINK

Czytaj podobne  VideoPoint TOP50 -60% DO JUTRA (PEŁNA LISTA KURSÓW PROGRAMISTYCZNYCH)

Jest też dużo kursów programowania dla dzieci.

Kupując powyższymi linkami wspierasz artykuły programistyczne i grupy wsparcia dla programistów.

Chcesz więcej takich materiałów i informacji? Zapisz się na bezpłatny newsletter dla programistów.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie tytuły:

 

Przeczytaj też

Aktualne promocje dla programistów na wrzesień 202... Aktualnie mamy kilka ciekawych promocji dla programistów na kursy, książki i ebooki. Dlatego zebrałem je w tym wpisie. Zapraszam do lektury. Mo...
GRYFNO TYTA HELION Hej, do 31.08.20 trwa akcja GRYFNO TYTA! . Między innymi 'AngularJS. Pierwsze kroki'. Łącznie w propozycji dostępnych jest 973 itemów. Poni...
Promocja wielkanocna Heliona dla programistów Helion zrobił wielki prezent dla programistów (i nie tylko) na święta Wielkanocne 2020. Zapoznaj się z promocjami na książki, ebooki i kursy programis...
Przegląd promocji na kursy i ebooki dla programist... Siedzisz w domu i się nudzisz? Zobacz jakie propozycje przygotowali dla nas wydawcy. Naucz się programować lepiej z kursów wideo i ebooków w promocyjn...
Swiąteczne 2 za 1 w Helionie dla programistów i ni... Świąteczne 2za1 w Helionie. Do środy tysiące ebooków, książek i audiobooków. Kupujesz dwa, płacisz za jedno. Jedna z najlepszych akcji w ciągu rok...
Napisano w Promocje Tagi: , , ,

Menu