[KONKURS] Do wygrania kursy programistyczne

Ogłaszam konkurs. Do wygrania są 3 kursy programistyczne. Zachęcam do brania udziału!

Jak część z Was już wie, dzięki temu, że zapisaliście się na newsletter programistyczny, do niedzieli Helion ma promocję -50% na kursy wideo. Z tej okazji, a także z okazji odpalenia Slacków dla programistów postanowiłem zorganizować konkurs, w którym będą do wygrania kursy programistyczne od Heliona za darmo!

Zanim do tego przejdę, trochę informacji o promocji na kursy, która trwa do niedzieli:

1. Promocja -50% na kursy programistyczne

Do niedzieli trwa ciekawa akcja w Helionie. Można w niej zdobyć kursy programistyczne 50% taniej. Oznacza to, że ceny dużej części kursów spadły poniżej magicznej ceny 30 zł, czyniąc tę akcję bardzo atrakcyjną.

Jest to jedna z najlepszych akcji od kilku miesięcy na kursy wideo. Dlatego zachęcam do przejrzenia dostępnych pozycji. Ja ze swojej strony polecam:

– Linux Server
– Python 3
– Git
– Matematyka a programowanie
– Język C# w praktyce
– Django
– Docker
– CSS i SASS
– OpenGL
– Angular 5 ZOBACZ WIĘCEJ

Szczególnie interesująca jest kurs “Matematyka a programowanie” (obecnie za 39,50 zł, wcześniej 79 zł):

“Matematyka? Brr! A po co? Po co wracać do czasów szkolnych — godzin spędzonych nad niekończącymi się zadaniami domowymi? Po co rozdrapywać stare rany i przypominać sobie koszmar tkwienia pod tablicą tylko z kredą w dłoni, gdy przeciw sobie miało się wzór nie do wyprowadzenia…? W jakim celu dorosły, samodzielny programista miałby z własnej woli raz jeszcze otwierać drzwi z napisem „matma” i wkraczać do pomieszczenia, w którym czyhają na niego liczby niewymierne i zespolone, ułamki łańcuchowe albo nawet logarytmy? Prawdą jest, że dobry programista nie musi świetnie znać matematyki — tak jak dobry kierowca nie jest zobowiązany do poznania budowy samochodu. Jeśli jednak uczyni ten wysiłek i dowie się, z jakich elementów składa się silnik i jak działa skrzynia biegów, uzbroi się w wiedzę, która w razie awarii może okazać się bezcenna.”

Czytaj podobne  Aktualne promocje na ebooki, książki i kursy wideo programistyczne

Brzmi zachęcająco, prawda? Ten kurs też jest dostępny w promocji

Zapraszam do zapoznania się z dostępnymi kursami wideo. Pamiętaj, że kupując z użyciem tego newslettera nie tylko oszczędzasz, wspierasz też wiele inicjatyw dla programistów m.in. grupy wsparcia i publikacje IT.

Wyślij mejla znajomym, im też mogą się przydać te informacje!

ZOBACZ DOSTĘPNE KURSY TUTAJ

2. Slacki programistyczne

Oprócz powyższej promocji na kursy programistyczne, drugi news ostatnich dni to start Slacków dla programistów z Polski. Trochę informacji na ten temat:

Ruszyły publiczne polskie kanały na Slacku dla programistów! Do wyboru jest już 27 kanałów. Słyszałeś/aś o Slacku? Ta platforma została przytulona przez międzynarodową społeczność programistów, ponieważ jest super funkcjonalna. Teraz możesz znaleźć wsparcie w programowaniu od podstaw aż po zaawansowane funkcje. Możesz też nauczyć się obsługi Slacka, która to jest wymagana w coraz większej liczbie firm. Zdobądź nowe skille, wiedzę i zostań członkiem nowych społeczności super programistów!

Lista dostępnych już kanałów jest ogromna:

– algorytmy
– angular
– biznesit
– csharp
– css
– devops
– docker
– general
– html
– java
– javascript
– nodejs
– odjunioradoseniora
– php
– pogodzinach
– praca
– programista5k
– programista10k
– programista15k
– programista20k
– programowanie
– python
– random
– reactiredux
– ruby
– unixilinux
– vuejs

Aby dołączyć wejdź tutaj: POLSKI SLACK
Po dołączeniu do kanałów możesz wypisać się z tych, które Cię nie interesują (taki minus Slacka).

3. Konkurs

Jak widać dzieje się całkiem sporo i to jest dobra okazja, by zorganizować konkurs. Oto zasady konkursu:

 1. W konkursie może wziąć każdy
 2. Nagrody w konkursie są 3. Każda nagroda to kurs wideo programistyczny w języku polskim. Zwycięzca sam może wybrać kurs z dostępnych w ofercie Heliona (nie tylko w promocji -50%, z całej oferty kursów na stronie) i dostanie ten wybrany. Jedyny warunek: cena detaliczna kursu nie może przekraczać 80 zł.
 3. Fundatorem nagród w konkursie jest Helion. Dzięki Helion!
 4. Zadanie konkursowe jest ekstremalnie proste i składa się z dwóch kroków: 1) należy gdziekolwiek publicznie w sieci napisać, że bierzesz udział w konkursie na kurs programistyczny, oraz podać link do tego posta. Forma przekazu jest dowolna, miejsce też. Ważne, żeby to było miejsce publiczne, oraz żeby był link, reszta zależy od Twojej kreatywności 2) link do tej treści należy przesłać na adres contact@polishwords.com.pl z tytułem mejla “konkurs” wraz z informacją, który kurs chciałbyś/abyś wygrać.
 5. Na zgłoszenia konkursowe czekam do końca 28.07.2019
 6. Jeden uczestnik może zgłosić kilka linków (np. gdy umieścisz informację w kilku miejscach). Zwiększa to statystycznie szansę na wygraną. Ale…
 7. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę (1 kurs)
 8. Zwycięzcy w konkursie zostaną wyłonieni przeze mnie. Będę oceniał zgłoszenia pod kątem zgodności z zasadami konkursu, oraz kreatywności
 9. Wyłonienie zwycięzców nastąpi do 1 sierpnia tutaj na blogu
 10. Jeśli wygrasz, Twój adres e-mail zostanie przekazany do Heliona celem przekazania nagrody (doh). Oznacza to, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przeze mnie i przez Helion w celu organizacji konkursu i przekazania nagrody. Na żadne listy, na nic nie zostaniesz wpisany. Nikomu innemu Twoich danych nie przekazuję. Masz prawo zarządzać danymi, usuwać je, uzyskiwać informacje o nich itp. Osobą zarządzającą danymi z mojej strony jestem ja, czyli Tomasz Smykowski. Zasady RODO Heliona są dostępne na stronie Heliona. W razie pytań odnośnie przetwarzania danych pisz na contact@polishwords.com.pl.
 11. W przypadku błędów w w.w. regulaminie konkursu jego aktualizacje będą umieszczane w tym wpisie. W przypadku ważnych zmian będą publikowane jako osobny wpis.
Czytaj podobne  -60% na 118 kursów do końca dnia

Weź udział teraz! Przypominam też o newsletterze programistycznym, z którego dowiesz się o takich akcjach najszybciej i nie przegapisz ich!

Przeczytaj też

Aktualne promocje dla programistów na wrzesień 202... Aktualnie mamy kilka ciekawych promocji dla programistów na kursy, książki i ebooki. Dlatego zebrałem je w tym wpisie. Zapraszam do lektury. Mo...
GRYFNO TYTA HELION Hej, do 31.08.20 trwa akcja GRYFNO TYTA! . Między innymi 'AngularJS. Pierwsze kroki'. Łącznie w propozycji dostępnych jest 973 itemów. Poni...
Promocja wielkanocna Heliona dla programistów Helion zrobił wielki prezent dla programistów (i nie tylko) na święta Wielkanocne 2020. Zapoznaj się z promocjami na książki, ebooki i kursy programis...
Przegląd promocji na kursy i ebooki dla programist... Siedzisz w domu i się nudzisz? Zobacz jakie propozycje przygotowali dla nas wydawcy. Naucz się programować lepiej z kursów wideo i ebooków w promocyjn...
Swiąteczne 2 za 1 w Helionie dla programistów i ni... Świąteczne 2za1 w Helionie. Do środy tysiące ebooków, książek i audiobooków. Kupujesz dwa, płacisz za jedno. Jedna z najlepszych akcji w ciągu rok...
Napisano w Promocje Tagi: , ,

Menu