#12.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 12.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2020-03-12

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 12.03.2020

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa Złote Myśli [-55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2789: Promocja na ebooki Audiobooki Wydawnictwa Złote Myśli [-55%]. Ruszyła ona 10.03.20 i potrwa do 16.03.20. Można w niej nabyć 75 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Jak w 90 dni pokonałem raka?. Twoje zdrowie jest najwyższym dobrem, więc walcz o nie i zwyciężaj z chorobą!
Ebook Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zdobywania fortuny
Ebook Życie to jest teatr. Opanuj SZTUKĘ grania GŁÓWNEJ roli w swoim życiu!

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Czytaj podobne  #21.09.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Pakt z diabłem. Forge. Autorstwo Meghan March nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 240 stron.

Pakt z diabłem. Forge

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Piekielna miłość, K.N.Haner, 384 stron
  2. Podróż Cilki, Heather Morris, Kaja Gucio, 400 stron
  3. Złe miejsce, K. N. Haner, 344 stron

Ebook Piekielna miłość
Ebook Podróż Cilki
Ebook Złe miejsce

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Infografika w prasie i Internecie. Jest to nowy ebook autorstwa Przemysław Szews. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 198 stron.

Infografika w prasie i Internecie
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa, Tillie Cole, 336 stron
  2. Mała świnka, Arnold Lobel, 64 stron
  3. Chemia fizyczna. Tom 2, Krzysztof Pigoń, Zdzisław Ruziewicz, 724 stron

Ebook Nieujarzmiona przeszłość. Kaci Hadesa
Ebook Mała świnka
Ebook Chemia fizyczna. Tom 2

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #24.08.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu