#17.02.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 17.02.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2020-02-17

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 17.02.2020

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Psychoskok [fantastyka -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2558: Promocja na ebooki Psychoskok [fantastyka -55%]. Ruszyła ona 14.02.20 i potrwa do 20.02.20. Można w niej nabyć 69 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Morfirion
Ebook Sanatio
Ebook Skala świadomości. W pogoni za potęgą

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Python. Wprowadzenie. Wydanie IV. Autorstwo Mark Lutz nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 1184 stron.

Python. Wprowadzenie. Wydanie IV

Czytaj podobne  #01.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko, Beata Błaszczyk, 288 stron
  2. Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji, S.J. Scott, 160 stron
  3. C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI, Mark Michaelis, 840 stron

Ebook English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko
Ebook Nawyk nieodwlekania. Proste sposoby pokonania prokrastynacji
Ebook C# 7.0. Kompletny przewodnik dla praktyków. Wydanie VI

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Koherencja metod kreowania personelu sprzedaży i strategii marketingowej. Jest to nowy ebook autorstwa Dominika Kołodziej. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 218 stron.

Koherencja metod kreowania personelu sprzedaży i strategii marketingowej
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Egipt. Travelbook. Wydanie 2, Szymon Zdziebłowski, 248 stron
  2. O chłopcu, który uratował świat, Weronika Malengowska, 78 stron
  3. Prawda przychodzi nieproszona, Magdalena Majcher, 256 stron

Ebook Egipt. Travelbook. Wydanie 2
Ebook O chłopcu, który uratował świat
Ebook Prawda przychodzi nieproszona

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Czytaj podobne  #22.01.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu