#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2020-03-19

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 19.03.2020

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Smak Słowa - literatura obyczajowa! / -55%

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2897: Promocja na ebooki Smak Słowa – literatura obyczajowa! / -55%. Ruszyła ona 18.03.20 i potrwa do 24.03.20. Można w niej nabyć 7 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Saga rodziny Neshov (Tom 1). Ziemia kłamstw
Ebook Trylogia Diny (Tom 1). Księga Diny
Ebook Płyń z tonącymi

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Ściema. Autorstwo K. Bromberg nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 320 stron.

Ściema

Czytaj podobne  #20.01.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Echo z otchłani, Remigiusz Mróz, 408 stron
  2. Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku, Mikołaj Marcela, 272 stron
  3. Ściema, K. Bromberg, 320 stron

Ebook Echo z otchłani
Ebook Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku
Ebook Ściema

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Klient wewnętrzny a organizacyjne zachowania obywatelskie. Jest to nowy ebook autorstwa Bolesław Goranczewski. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 232 stron.

Klient wewnętrzny a organizacyjne zachowania obywatelskie
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Dziennikarz, mediaworker, influencer, Karina Stasiuk-Krajewska, 178 stron
  2. Świat po apokalipsie, Lech M. Nijakowski, 364 stron
  3. Lektury retroaktywne. Rodowody współczesnej myśli filozoficznej, Szymon Wróbel, 716 stron

Ebook Dziennikarz, mediaworker, influencer
Ebook Świat po apokalipsie
Ebook Lektury retroaktywne. Rodowody współczesnej myśli filozoficznej

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#13.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 13.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu