#23.02.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Przegląd ebooków 23.02.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz!

Przegląd ebooków 2020-02-23

Zapraszam do lektury przeglądu ebooków na dzień 23.02.2020

Wraz z rozpoczynającym się dniem przygotowałem dla Was informacje na temat nowości w świecie ebooków. Jak zawsze dzieje się bardzo dużo i warto dowiedzieć się, które ebooki są popularne, które są w promocjach, oraz które ebooki są warte zainteresowania. Zapraszam do lektury!

Ebooki – promocje

Promocja Promocja na ebooki Z książką kobiecie do twarzy! [wyd. kobiece do -55%]

Po pierwsze zachęcam do zapoznania się z nową promocją: #2587: Promocja na ebooki Z książką kobiecie do twarzy! [wyd. kobiece do -55%]. Ruszyła ona 18.02.20 i potrwa do 24.02.20. Można w niej nabyć 118 ebooków. Szczególnie polecam te ebooki w promocji :

Ebook Baba Jaga radzi
Ebook  Pocałunek na pożegnanie. Porywająca opowieść o miłości, stracie i głęboko skrywanej tajemnicy
Ebook Uwikłani. Grzeszne noce. Tom 4-5

Inne promocje, które jeszcze trwają i mogą pozwolić Ci na zdobycie tanio ebooków to:

Ebooki – bestsellery

Jak zawsze co tydzień polecam też kilka bestsellerów. Są to ebooki, które są stosunkowo popularne i warte uwagi. Naprawdę warto im się przyjrzeć. Przede wszystkim ebook polecany przeze mnie w tym dniu to: Islam. Krótkie Wprowadzenie 18. Autorstwo Malise Ruthven nie pozostawia wątpliwości, że ebook jest najlepszy w swojej kategorii. Ebook ma 214 stron.

Islam. Krótkie Wprowadzenie 18

Czytaj podobne  #12.07.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

Na stronie mamy co prawda mnóstwo bestsellerów. Jednak wybrałem kilka, którym chciałbym poświęcić chwilę uwagi. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Ja mogę je spokojnie polecić:

  1. Przedsiębiorca w podróży , Marcin Osman, Kamila Kruk, Dawid Dudek, 229 stron
  2. Nawyki zen. Mała książka na resztę życia, Leo Babauta, 120 stron
  3. Nawyki zen. Mała książka na resztę życia, Leo Babauta, 120 stron

Ebook Przedsiębiorca w podróży
Ebook Nawyki zen. Mała książka na resztę życia
Ebook Nawyki zen. Mała książka na resztę życia

Ebooki – nowości

Również ebookowe nowości zapewnią nam dobrą lekturę. Dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie szczególnie ebook Eleanor & Grey. Jest to nowy ebook autorstwa Brittainy C. Cherry. Warto spojrzeć na cyfrowe akapity tej publikacji. Ebook ma 472 stron.

Eleanor & Grey
Jakie jeszcze nowości są warte zainteresowania? W tym dniu wybrałem kilka pozycji, które są warte uwagi. To naprawdę dobre ebooki. Pochodzą z różnych kategorii. Więc jedne mogą przypaść Ci do gustu, a inne nie. Niemniej, każdy z tych ebooków to dobry wybór:

  1. Mechanika brzucha, Beata Mousserion , 168 stron
  2. 20 najważniejszych lekcji życiowych prawd, Hal Urban, 208 stron
  3. Genialne umysły. Jak myślą seryjni wynalazcy, Melissa A. Schilling, 376 stron

Ebook Mechanika brzucha
Ebook 20 najważniejszych lekcji życiowych prawd
Ebook Genialne umysły. Jak myślą seryjni wynalazcy

Obojętnie czy używasz formatu EPUB, MOBI czy PDF pamiętaj, że znajdziesz ebooki dla siebie na polishwords.com.pl.

Jak widać jest z czego wybierać. Zachęcam do zapoznania się z ebookami i znalezienia czegoś dla siebie. A już za tydzień kolejna edycja przeglądu ebooków wraz z atrakcyjnymi promocjami i rekomendacjami, które przygotowuję specjalnie dla Ciebie.

Zachęcam do udostępniania informacji i polecania ebooków znajomym. Razem możemy spopularyzować ebooki i czytelnictwo. Kupując ebooki za pomocą strony polishwords.com.pl wspierasz też rozwój serwisu i takie akcje prospołeczne jak Festiwal Ebooków.

Czytaj podobne  #20.05.2019: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, bestsellery

z ebookowymi pozdrowieniami,
Tomasz Smykowski

Przeczytaj też

#26.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 26.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#25.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 25.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#22.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 22.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#19.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 19.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
#15.03.2020: Przegląd ebooków. Promocje, nowości, ... Przegląd ebooków 15.03.2020. Dowiedz się, jakie są promocje na ebooki, nowości i bestsellery, które warto kupić teraz! Zapraszam do lektury prz...
Napisano w Przegląd ebooków

Menu