StackOverflow Team za darmo do 50 osób

StackOverflow z pewnością odpowiada za większość kodu, który jest dzisiaj pisany na całym świecie 🙂 Jedyny serwis, który zastąpił powiedzenie “poszukaj w Google” od lat oferuje za darmo doskonałą platformę do dzielenia się wiedzą i zdobywania pomocy programistycznej. Od wielu lat służy też w innych zupełnie branżach, ponieważ funkcjonują już też odpowiedniki np. dla miłośników Blendera czy archeologii.

Tak jak serwis był i nadal będzie darmowy, firma od lat rozwija komercyjną wersję platformy StackOverflow Teams, która pozwala zespołom dzielić się wiedzą na tych samych właściwie zasadach: czyli lekko, łatwo i naprawdę przyjemnie. Z jedną drobną różnicą: cała treść jest prywatna i dostępna tylko dla członków zespołu. Sprawia to, że StackOverflow Teams jest doskonałym miejscem na zbieranie know how zespołu.

Doskonała wyszukiwarka, działające tagi ( pozdrowienia dla Wykopowiczów), oraz możliwość obserwowania treści według różnych kryteriów pozwolą najlepszym mózgownikom (i mózgownicom) szybko zdobywać punkty i coraz wyższe rangi w świecie, w którym wiedza i doświadczenie jest najdroższym bitcoinem obok umiejętności korzystania z wyszukiwarki.

Pod wieloma względami StackOverflow Team to naturalne rozszerzenie dla każdego kto korzysta już ze StackOverflow. Dla osób obawiających się o swoje główne konta mam dobre wieści – konto osobowe używane na StackOverflow Team i konto osobowe na StackOverflow publicznym, to dwa różne byty. Chociaż twórcy serwisu sprawili, że nie trzeba się ciągle przelogowywać. Gdy jesteś zalogowany na StackOverflow i dołączysz do Teama, konto “teamowe” jest podpięte pod Twoje konto prywatne. Możesz je w każdej chwili odpiąć. Nie tracisz w żadnym momencie kontroli nad swoim kontem prywatnym, a jednak możesz nim logować się do obu wersji StackOverflow. Co jest bardzo miłe po latach przelogowywania się między kontami Google, Microsoftu i Atlassiana.

Przedwczoraj StackOverflow ogłosiło jednak jeszcze lepszą wiadomość.

StackOverflow Team od teraz i na zawsze jest darmowy dla teamów do 50 osób. A to oznacza ni mniej ni więcej, że nawet najbardziej dumny przedstawiciel rodu McKwaczów nie może narzekać na 6 dolarów za członka na miesiąc, które płaci się w wyższym pakiecie. Co warto dodać wersja bezpłatna nie zaciemnia Ci odpowiedzi, ani nie każe wyłączyć adblocka i ma wszystkie ficzery ukochanego StackOverflow, różniąc się w tym wszystkim istotnie od 99% dzisiejszych gier, aplikacji i stron internetowych.

Także jeśli w Twojej organizacji rozwiązanie problemu to w 90% zbieranie informacji od kolegów, koleżanek i starożytnych runów, a 10% to pisanie kodu, załóż swojemu zespołowi konto i przyboostuj development. A jeśli nie jesteś programistą/ką, to też możesz skorzystać, ponieważ ten system dzielenia się wiedzą jest nie tylko dla programistów, ale dosłownie dla każdego.

Bonus!

Jeśli chcesz dołączyć do pierwszego polskiego StackOverflow wyślij do mnie emaila na contact@polishwords.com.pl !

Nie zapomnij też zapisać się na mój newsletter, ponieważ to jest newsletter dla programistów!

 

Napisano w Różne

Menu