Wrzesień to czas promocji na ebooki. Początek szkoły i powroty z urlopów to okazja do odświeżenia swoich zasobów ebooków, w czym Ci chętnie pomożemy. W ofercie znaleźć można bardzo atrakcyjne rabaty na ebooki, które są z najwyższej półki. Jeśli więc chcesz mieć nowe ebooki na swoim czytniku nie czekaj! Zamów je teraz!

Horrory -55%

Obecnie w ofercie znajdziesz mnóstwo horrorów z rabatem 55%. Polecamy na przykład Skowyt Marka Świerczeka i Nieukaranych Daniela Denisa.

Promocja ważna do 8 września 2017

Muminki - 30%

Jeśli kochasz Muminki i Tove Jansson warto teraz zaopatrzyć w ebooki swoje urządzenie. Teraz te ebooki są objęte rabatem 30%. Tutaj znajdziesz wszystkie pozycje autorki: ebooki - muminki.

Promocja ważna do 5 września 2017

Biografie i autobiografie - 40%

Biografie i autobiografie znanych i lubianych. Nie mam tu na myśli tylko celebrytów, ale też Alberta Einsteina, czy też Lennona albo... Kubę Błaszczykowskiego. Na te wszystkie ebooki możesz uzyskać rabat -40%.

Poszukaj biografię bądź autobiografię i sprawdź rabat!

Oferta ważna do 5 września!

Studia - 50%

W kategoriach biznes i ekonomia, e-prasa, edukacja, historia, informatyka, języki obce, kultura i sztuka, literatura, nauki przyrodnicze, nauki społeczne, obcojęzyczne, popularne i akademickie znajdziesz ponad 600 pozycji ze zniżką 50%. Sprawdź swoje tytuły i ich rabaty.

Oferta ważna do 11 września.

Inne promocje

Obecnie w ofercie znajdziesz ebooki ekonomiczne, piłkarskie, naukowe, oraz do szkoły z rabatami. Przejrzyj katalog naszych ebooków i sprawdź ceny!