Autor: Amadeusz "ElMundo" Cyganek, Lipiec 2020 , 86 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3489 osób

Zobacz promocję nowość!

Choose from Void Bastards and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do 2014 FIFA World Cup Brazil to kompletny przewodnik po świecie specjalnej edycji najpopularniejszej piłkarskiej serii gier komputerowych - FIFA - poświęconej Mistrzostwom Świata odbywającym się w Brazylii. W solucji znajdziesz dokładny opis wszystkich głównych trybów rozgrywki - prześledzisz tutaj dokładną kolejność rozgrywania spotkań w ramach modułów "Road to the FI FA World Cup" i "2014 FIFA World Cup". Poradnik zawiera również szereg przydatnych porad w kontekście części "Captain Your Country", gdzie staramy się przejąć opaskę kapitana wybranej reprezentacji narodowej. Nie zabrakło utaj również dokładnego opisu wszystkich 60 wyzwań wchodzących w skład modułu "Story of Qualifying". Ponadto znajdziesz tutaj garść przydatnych informacji na temat nowych mechanizmów rozgrywki, w szczególności zmian w kontroli nad futbolówką oraz wyprowadzania ataków pozycyjnych. Poradnik nauczy Cię także jak rozpraszać zawodników wykonujących rzuty karne, jak zagrozić bramce przeciwnika z rzutu rożnego za pomocą szybkich taktyk i skutecznie wykorzystać nadarzające się okazje. Finalnie dowiesz się również co zrobić, by Polska sięgnęła (niestety tylko wirtualnie" po puchar świata.Zawartość poradnika:Szczegółowy opis trybów "Road to the FIFA World Cup", "World Cup Finals" i "Captain Your Country" wraz z zestawem porad;Opis i porady odnoszące się do wyzwań wchodzących w skład modułu "Story of Qualifying";Opis nowego systemu obrony rzutów karnych;Opis szybkich taktyk przy wykonywaniu rzutów rożnych;Opis kompletnej drogi reprezentacji Polski aż do zwycięstwa w finale Mistrzostw Świata;Spis wszystkich reprezentacji dostępnych w grze;Zestaw trofeów oraz osiągnięć.Poradnik do gry 2014 FIFA World Cup Brazil zawiera szczegółowy opis dostępnych trybów gry, informacje na temat nowości w rozgrywce, listę osiągnięć, a także porady odnośnie wszystkich wyzwań z trybu Story of Qualifying.2014 FIFA World Cup Brazil - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Captain Your Country (Tryby gry)Road to the FIFA World Cup (Tryby gry)2014 FIFA World Cup (Tryby gry)Rzuty rożne - szybkie taktyki (Rozgrywka)Obrona rzutów karnych (Rozgrywka)Nowości w rozgrywce (Rozgrywka)Xbox 360 (Sterowanie)PlayStation 3 (Sterowanie)Europa (Story of Qualifying - wyzwania)Afryka (Story of Qualifying - wyzwania) Ebook porusza temat Brazil. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3489 osób
ISBN 978-83-8055-750-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: 2014 FIFA World Cup Brazil - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany