Autor: Danuta Mendrala, Marcin Szeliga, Luty 2016 , 312 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3185 osób

Zobacz promocję nowość!

- na ebooka Ebookpoint.pl. Do końca dnia (17.08.2022) za  9,90 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nie przegrzewaj mózgu — wrzuć dane do bazy! System zarządzania bazami danych, czyli jak zorientować się, o co chodzi w Accessie Wpisywanie i wyszukiwanie informacji, czyli jak sensownie korzystać z bazy danych Zarządzanie i udostępnianie, czyli jak przejść na wyższy poziom obsługi swoich baz danych Przez całe tysiąc lecia ludzkość radziła sobie na co dzień bez pomocy komputerów. Bazy danych towarzyszą nam od zawsze, począwszy od prymitywnych ich form jeszcze z czasów prehistorycznych. Dziś metody zarządzania danymi są o wiele bardziej złożone i niezawodne. Obecnie z pomocą przychodzą nam specjalistyczne, wymyślne systemy bazodanowe oraz Microsoft Access - aplikacja przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą szybko i bez większego wysiłku stworzyć własne tabele do przechowywania danych. Ta Ebook pomoże Ci w mig opanować obsługę Accessa 2016 PL. Dowiesz się z niej, dlaczego warto stworzyć swoją bazę danych, jak działa taka baza i jak wyglądają tabele. Odkryjesz, jak wpisywać i zmieniać dane, tworzyć połączenia między tabelami i konstruować zapytania podczas wyszukiwania konkretnych informacji. Zobaczysz, do czego służą formularze i raporty, a także nauczysz się pisać makra automatyzujące skomplikowane operacje. Co więcej, zrozumiesz, na czym polega odpowiedzialne zarządzanie bazą danych i jak udostępnić ją w sieci. Sprawdź, na ile taka baza może ułatwić Ci codzienne życie! Serwer baz danych, czyli do czego służy Microsoft Access Bazy danych, czyli jak pracować z plikami programu Access Projektowanie i tworzenie tabel, czyli jak przechowywać informacje w bazie danych Modyfikowanie tabel, czyli jak zmienić strukturę obiektów bazy danych Łączenie tabel, czyli do czego służą relacje Kwerendy, czyli jak zautomatyzować pracę z danymi Formularze, czyli jak ułatwić użytkownikom dostęp do danych Raporty, czyli jak zaprezentować dane Makra, czyli jak zautomatyzować regularnie wykonywane operacje Zarządzanie bazą, czyli na czym polega praca administratora baz danych Aplikacje sieci Web i Office 365, czyli jak udostępnić bazy danych Access 2016 PL — system baz danych dla zapracowanych! Ebook porusza temat Access.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3185 osób
ISBN 978-83-283-1746-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Access 2016 PL. Kurs Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany