Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Diana PALMER / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj tajniki pracy z ActionScript 3.0 w środowisku Flash CS4 i twórz efektowne animacje Jak wprowadzać mechanizmy interakcyjne we Flashu? Jak sterować osią czasu i animacją? Jak pisać funkcje obsługi zdarzeń? Adobe ActionScript 3.0 to zaawansowany język programowania, w pełni zintegrowany z Flashem CS4 -- r ozbudowanym środowiskiem projektowania graficznego, wyposażonym w narzędzia do pracy z dwu- i trójwymiarową animacją, dźwiękiem, grafiką wektorową i bitmapową, tekstem oraz obrazem wideo. Dzięki temu Adobe ActionScript 3.0 umożliwia tworzenie multimedialnych, bogatych i w pełni interaktywnych aplikacji, takich jak gry, systemy do e-nauki i e-commerce oraz tradycyjne aplikacje dla platformy Adobe AIR. Ebook "ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik" została przygotowana w oparciu o oficjalny program szkoleniowy Adobe Systems Incorporated, opracowany przez ekspertów Adobe. Poszczególne lekcje zawierają podstawowe i zaawansowane informacje, a także liczne wskazówki oraz opisy technik czy mechanizmów, które umożliwiają uzyskanie wysokiej efektywności pracy. Z podręcznikiem nauczysz się sprawnie posługiwać tym wyjątkowym językiem programowania, tworzyć pliki kodu ActionScript, obsługiwać zdarzenia i funkcje. Dowiesz się, jak wzbogacać Twoje aplikacje o takie elementy, jak animacja, dźwięk, wideo i wyszukana grafika, aby zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta użytkowników. Formaty plików Flash i ActionScript 3.0 Oś czasu Zdarzenia i funkcje Animacja, dźwięk, wideo i ActionScript Tworzenie instalacji klasy we Flashu Ładowanie zawartości w czasie pracy aplikacji Narzędzia w środowisku testowania Tablice i pętle Lista odtwarzania w formacie XML Zaawansowane techniki animacji i pracy z grafiką Drukowanie i wysyłanie poczty Opanuj ActionScript 3.0 i twórz efektowne animacje we Flashu CS4! Ebook porusza temat ActionScript. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: CS4/CS4. Jeśli interesuje Cię: Professional, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Oficjalny w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to podręcznik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6219 osób
ISBN 83-246-2272-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: ActionScript 3.0 dla Adobe Flash CS4/CS4 PL Professional. Oficjalny podręcznik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany