Autor: Opracowanie zbiorowe, Wrzesień 2020 , 312 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4947 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Przedstawiamy ich nieco bliżej. / BIOGRAFIE do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Oracle Enterprise Manager to wszechstronne i kompleksowe narzędzie dla każdego administratora, z którego konsoli możemy zarządzać i monitorować wszystkie warstwy infrastruktury przedsiębiorstwa, takie jak pamięci masowe, serwery, systemy operacyjne, oprogramowanie pośrednie i inne. Prezentowana Ebook, Oracle Enterprise Manager 12c Poradnik administratora, daje administrat orom dobry start przy implementacji OEM w ich organizacjach, dzięki wprowadzeniu czytelników przez wszystkie aspekty instalacji, aktualizacji, konfiguracji i monitorowania serwerów, baz danych oraz komponentów oprogramowania Oracle Fusion Middleware. Są tu przepisy dotyczące tworzenia i klonowania baz danych, tworzenia szablonów oraz konfigurowania Oracle Business Intelligence, Oracle Golden Gate, Oracle Business Intelligence Publisher i Oracle Weblogic. W książce omówiono również monitorowanie baz danych za pomocą Active Session History Analytics, Compare Automatic Database Diagnostics Monitor (ADDM), Real Time ADDM i Compare Period Reports. Dla kogo przeznaczona jest ta Ebook? Ebook przeznaczona jest dla administratorów baz danych Oracle, oprogramowania pośredniego, systemu i infrastruktury. Wymaga podstawowej znajomości Oracle Enterprise Manager, a także swobodnego posługiwania się poleceniami systemu operacyjnego Unix. Czego nauczymy się z tej książki? Instalacji OEM 12c z wykorzystaniem różnych opcji Aktualizacji naszej instalacji przy użyciu różnych podejść Konfiguracji automatycznego wyszukiwania, dodawania elementów docelowych hostów i nie hostów, bibliotek oprogramowania, grup administracyjnych oraz zestawów szablonów Zarządzania bazami danych i ich wydajnością za pomocą ASH Analytics, Real time ADDM, Compare Period ADDM Konfiguracji Oracle Business Intelligence Integracji i tworzenia przykładowych raportów w BI Publisher Zarządzania i monitorowania Oracle Golden Gate Poznawania i zarządzania Oracle Weblogic Ustawienia zależności i wydajności aplikacji (ADP Application Dependancy & Performance ), menedżera diagno-styki (JVM Diagnostics, JVMD) oraz agentów Zarządzanie incydentami i problemami za pomocą iPhone Ebook porusza temat Administrowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Oracle. Jeśli interesuje Cię: Enterprise, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Manager w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Poradnik. Jeśli szukasz ebooków o: praktyczny, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -23%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4947 osób
ISBN 978-8-3754-1130-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Administrowanie Oracle Enterprise Manager 12c. Poradnik praktyczny. Poradnik praktyczny Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany