Autor: Robert Reinhardt, Grudzień 2008 , 400 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 19413 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Warszawskie Targi Książki - bestsellery branży IT [Drukowane -40%| Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niech potężne możliwości Flasha CS3 Professional wesprą Twój talent! Jak przygotować projekt prezentacji filmu? Jak wybrać optymalny profil kompresji wideo? Jak ulepszyć odtwarzanie za pomocą punktów kontrolnych? Flash CS3 Professional to nowoczesne narzędzie do tworzenia rozbudowanych animacji i atrakcyjnej g rafiki, które są wykorzystywane w Internecie. Jest to jednocześnie najbardziej zaawansowany program pozwalający na samodzielne opracowanie filmów, prezentacji wideo i gier, które mogą być oglądane na różnych urządzeniach odtwarzających. Najnowsza wersja, czyli Flash CS3, umożliwia import projektów wraz z ich elementami z Photoshopa i Illustratora oraz podgląd w Device Central, a 9-plasterkowe skalowanie pozwala na podgląd stołu montażowego. Tematy poruszane w książce "Adobe Flash CS3 Professional PL. Techniki studyjne. Oficjalny podręcznik" wykraczają poza podstawy, które znajdziesz w innych podręcznikach dotyczących tego programu. Autor zebrał w niej wszystkie informacje potrzebne do tego, by samodzielnie zrealizować profesjonalny film wideo od początku do końca! Od przemyślanego projektu po efektowną prezentację. Czytając ją, dowiesz się przede wszystkim, jak wykorzystywać możliwości Flasha CS3 Professional do produkcji filmu oraz znajdziesz tak praktyczne informacje jak dobieranie planu filmowania, odpowiedniego sprzętu i oświetlenia. Po lekturze będziesz także umiał przygotować stronę internetową i serwer do płynnego odtwarzania wideo oraz dodawać do filmów napisy. Bez trudu wykonasz bannery reklamowe i prezentacje wideo, a nawet interaktywne programy. Projekt prezentacji filmu Plan filmowania, lista ujęć i scenopis Przechwytywanie i przetwarzanie filmu Podstawy kompresji Wideo osadzone i wideo zewnętrzne Protokoły http i RTMP Umieszczanie Flash Video na stronie internetowej Gromadzenie plików do publikacji Przegląd i konfiguracja komponentów Budowanie własnego odtwarzacza wideo Łączenie wielu przepływności Tworzenie banerów reklamowych i napisów w filmach Kreowanie interaktywnego programu i prezentacji wideo Poznaj swoją profesjonalną ekipę filmową: Ty, Twój talent i Flash CS3! Ebook porusza temat Professional. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Techniki. Jeśli interesuje Cię: studyjne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Oficjalny w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to podręcznik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 19413 osób
ISBN 978-83-246-1743-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Adobe Flash CS3 Professional PL. Techniki studyjne. Oficjalny podręcznik Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany