Autor: Sue Townsend, Sierpień 2002 , 306 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3529 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Biografie i literatura faktu / Wydawnictwo Marginesy do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Maj 1997 roku. Adrian nie jest już pryszczatym nastolatkiem. Ma 30 lat, i zamartwia się teraz całkiem innymi, choć równie wielkimi jak w wieku dojrzewania problemami. Jest szefem restauracji Hoi Polloi w Soho. Przyjeżdża do rodzinnego miasta, aby oddać głos na kandydatkę Partii Pracy - pierwszą miłość jego życia - dr Pandorę Braithwaite. Cały dowcip z Czasem Cappuc cino polega na tym, że jest to Ebook niezwykle zabawna i bardzo serio. Mariusz Cieślik "Polityka" Dość bezwzględny portret niepoprawnego fantasty znów uderza realizmem, którego nie zmniejsza satyryczna tonacja powieści. Postępująca degrengolada, jaką śledzimy, jest tyleż śmieszna co tragiczna. Marta Mizuro "Polskie Radio Online" Najsławniejszy nastolatek lat 80. - Adrian Mole ma już trzydzieści lat, ale jeszcze większe kompleksy niż we wczesnej młodości i znacznie więcej kłopotów. A śmieszny jest tak samo, może nawet bardziej. "Rzeczpospolita" Adrian Mole jest w swoim żywiole! Doskonała zabawa z obserwacją polityczną i społeczną w tle. "Sunday Times" Ebook porusza temat Adrian. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: cappuccino.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3529 osób
ISBN 978-83-7747-007-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Adrian Mole. Czas cappuccino Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany