Poradnik do gry Agatha Christie: The ABC Murders zawiera wskazówki przydatne podczas zabawy w tę jakże przyjemną i klimatyczną przygodówkę opartą na powieści znanej pisarki. To dokładna ilustrowana solucja, która przeprowadzi Cię przez śledztwo dotyczące serii morderstw - łączy je obecność na miejscu zbrodni informatora kolejowego ABC. Dla ułatwienia poruszania się po poradnik u każdy rozdział został podzielony na podrozdziały opisujące kolejne zadania do wykonania. Dodatkowo łamigłówki logiczne opatrzono nagłówkami pozwalającymi na ich szybkie zlokalizowanie w tekście. Wszystkie potrzebne przedmioty, które powinien pozyskać bohater, zostały wyróżnione kolorem czerwonym, dokonane obserwacje kolorem niebieskim, zdobywane punkty ego kolorem zielonym, a trofea kolorem pomarańczowym, zaś istotne informacje pogrubieniem. W grze wcielasz się w znanego detektywa Herkulesa Poirota, który z nieodłącznym Arthurem Hastingsem u boku bada sprawę informującego go listownie o swoich zamiarach tajemniczego A.B.C. W poradniku do gry Agatha Christie: The ABC Murders znajdziesz: dokładny opis wszystkich czynności, jakie trzeba wykonać, by kontynuować zabawę i dotrzeć do szczęśliwego finału; objaśnienie wszystkich zagadek logicznych wraz z odpowiednimi obrazkami; wszystkie możliwe do przeprowadzenia obserwacje postaci i obiektów; wskazanie wszystkich nagradzanych punktami ego kwestii dialogowych i czynności; wyszczególnienie wszystkich okoliczności zdobywania trofeów (dodatkowo komplet trofeów umieszczono w ostatnim rozdziale). Poradnik do gry Agatha Christie: The ABC Murders zawiera szczegółowy opis przejścia gry. Znajdziesz w nim dokładne i bogato ilustrowane opisy zagadek, dzięki którym bez problemu odkryjesz kryminalną tajemnicę i ukończysz grę. Agatha Christie: The ABC Murders - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Zbadaj miejsce zbrodni (Rozdział pierwszy - Andover) Zbadaj sypialnię pani Ascher (Rozdział pierwszy - Andover) Spotkaj się z Jappem (Rozdział pierwszy - Andover) Zbadaj sypialnię Betty (Rozdział drugi - Bexhill) Posłuchaj płyty Betty (Rozdział drugi - Bexhill) Zbadaj otoczenie sklepu tytoniowego (Rozdział pierwszy - Andover) Wskaż mordercę (Rozdział czwarty - Londyn) Zbadaj posiadłość (Rozdział trzeci - Churston) Udaj się do Scotland Yardu i poinformuj Jappa o liście B (Rozdział pierwszy - Andover) Przeszukaj pokój Custa (Rozdział czwarty - Londyn) Ebook porusza temat Agatha. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Christie:. Jeśli interesuje Cię: Murders, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8060-330-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Agatha Christie: The ABC Murders - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany