Poradnik dla początkujących do gry "Age of Conan: Hyborian Adventures" oprócz omówienia kilku podstawowych kwestii zawiera opis przejścia etapu na wyspie Tortage dla każdego z czterech archetypów, zestawienie map lokacji oraz krótki opis każdej z klas.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Pierwszy kontakt z grą-Interfejs-Combosy i umiejętności-Rasy-[K lasy\ Soldier-[Klasy\ Priest-[Klasy\ Rogue-[Klasy\ Mage-[Mapa\ World Map-[Mapa\ Tortage (Tortage Island, City of Tortage)-[Mapa\ City of Tortage, Tortage Volcano - Night-[Mapa\ City of Tortage - Night (Soldier, Priest, Rogue, Mage)-[Mapa\ City of Tortage - End Battle-[Mapa\ White Sands-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 34Informacja o grzeGier z gatunku MMORPG, osadzona w klimatach świata stworzonego przez znanego pisarza Roberta E. Howarda.Gra Age of Conan: Hyborian Adventures, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku MMO. Tytuł wydany został w Polsce w 2008 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Conan:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Hyborian. Jeśli interesuje Cię: Adventures, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pierwsze w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8054-520-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Age of Conan: Hyborian Adventures - pierwsze kroki - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany