Autor: Łukasz "Gajos" Gajewski, Styczeń 2020 , 63 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1008 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Dzień Babci, Dzień Dziadka! / Druki -30%, Ebooki -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Age of Wonders II: Shadow Magic koncentruje się na kampanii dla jednego gracza. Znajdziecie w nim zalecany przez autora opis przejścia wszystkich 13 etapów kampanii oraz garść bardziej uniwersalnych porad.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Porady ogólne-Jednostki-Miasta-Mapy-Bohaterowie-Przedmioty magiczne-Magia-Kampan ia-[Misja 1\ Julia, Fellwood-[Misja 2\ Julia, Góra Abydor-[Misja 3\ Julia, Bezpieczna Knieja-[Misja 4\ Ke-nan, Róg Kesha-[Misja 5\ Ke-nan, Oaza Drakara-[Misja 6\ Ke-nan, Usta Amtara-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 26Informacja o grzeTrzecia odsłona popularnego cyklu turowych gier strategicznych z elementami RPG, zapoczątkowanego w 1999 roku przez zespół Triumph Studios.Gra Age of Wonders: Shadow Magic, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Wonders:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Cienia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1008 osób
ISBN 978-83-8050-826-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Age of Wonders: Magia Cienia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany