Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Kwiecień 2020 , 44 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 355 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Mikroekonomia dla bystrzaków. Do końca dnia (05.04.2020) za 31,92 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku znajdziecie maksymalnie dokładny opis rozbudowy portu lotniczego, metody negocjacji kontraktów na przewozy lotnicze, wyjaśnienia wszelkich kwestii związanych z finansami oraz przegląd dostępnych budynków. Airport Tycoon 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Zabudowanie terminalu (Rozbudowa lotniska) Pierwsze kon strukcje (1) (Rozbudowa lotniska) Pierwszy kontrakt (Rozbudowa lotniska) Pierwsze konstrukcje (2) (Rozbudowa lotniska) Wybór miejsca (Rozbudowa lotniska) Pierwsze kontrakty biznesowe (Rozbudowa lotniska) Kolejne konstrukcje (Rozbudowa lotniska) Drugi poziom technologiczny (Rozbudowa lotniska) Nowe biznesy (Rozbudowa lotniska) Problemy techniczne i pogodowe (Problemy) Informacja o grze Gra strategiczna, w której wcielamy się w zarządcę współczesnego portu lotniczego. Produkcja stawia wiele wyzwań przed graczem (tzw. zdarzenia losowe, np. śnieżyce) i oferuje niemałą swobodę w kreowaniu wyglądu i działania lotniska. Do dyspozycji oddano 60 różnych budynków, 25 olbrzymich miast oraz mnóstwo elementów wyposażenia. Gra Airport Tycoon 2, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł premierę światową miał w 2003 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Airport. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Tycoon. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 355 osób
ISBN 978-83-8050-329-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Airport Tycoon 2 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany