Autor: , Listopad 2017 , 132 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7584 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki TOP50 Wydawnictwa SQN / do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Emocje często w większym stopniu niż czynniki praktyczne decydują o powodzeniu projektu. Jeśli jakiś przedmiot porusza do głębi ma duże szanse odnieść sukces. Idąc tropem związku designu z emocjami, redakcja magazynu Dom & Wnętrze w kolejnej edycji Akademii Designu przedstawia projekty, które od chwili swojego debiutu przyciągają uwagę i wzbudzają silne uczucia. Podejmują dialog niekiedy ironi czny z przeszłością, a jednocześnie są świadectwem czasu, w którym wolność tworzenia stała się największą świętością. Humorystyczne, przekorne, odkrywcze, obliczone na efekt zaskoczenia. Igraszki z tradycją. Fajerwerki pomysłowości. Świetna zabawa. Wiele osób uważa jednak, że design to poważna sprawa: dobry projekt ma być przede wszystkim funkcjonalny i dopasowujący się do otoczenia. Z tym też się zgadzamy. Takie są np. polskie projekty z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Inspirują się nimi współcześni twórcy. Cieszymy się z tego i polskim projektantom, zarówno z epoki PRL-u, jak i działającym obecnie poświęcamy na naszych łamach dużo miejsca. Oprócz designerskich przedmiotów i sylwetek projektantów prezentujemy także historie znanych marek, bo to one często przyczyniły się do sukcesu zarówno pierwszych, jak i drugich. W magazynie Dom & Wnętrze często piszemy również o interesujących zjawiskach z obszaru designu. W tym wydaniu specjalnym chcemy przypomnieć wybrane artykuły z ostatnich lat. Miłej lektury i dobrej zabawy Joanna Dobkowska Ebook porusza temat Akademia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Designu. Jeśli interesuje Cię: Przewodnik, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: dobrego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wzornictwa.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7584 osób
ISBN 8672105. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Akademia Designu. Przewodnik dla fanów dobrego wzornictwa Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany