Autor: Katarzyna "Kayleigh" Michałowska, Listopad 2019 , 79 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 391 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo PAUZA [do -40%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Alpha Polaris zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty które powinny trafić do ekwipunku bohatera, pojawiające się w notesie dokumenty, a także rozwiązania zagadek. Alpha Polaris - opis przejścia - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Zgromadź sprzęt do badania niedźwiedzi (Dzień 1) Oczyść kości (Dzień 1) Podaj zwierzęciu pierwszą dawkę lekarstwa (Dzień 1) Zorganizuj sprzęt do przeniesienia niedźwiedzia (Dzień 1) Uśpij niedźwiedzia i wykonaj standardowe czynności (Dzień 1) Zbadaj pozostawione na noc w okapie kości (Dzień 2) Przeanalizuj dane GPS (Dzień 2) Wytrop niedźwiedzia (Dzień 2) Znajdź źródło dźwięku (Noc 1) Zgromadź sprzęt niezbędny na wyprawę na lodowiec (Dzień 3) Informacja o grze Przygodówka w konwencji thrillera, w której wybieramy się do stacji badawczej położonej na obszarze Grenlandii. Doświadczamy przerażających koszmarów, próbując wraz z innymi naukowcami pozostać przy życiu. Gra Alpha Polaris, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Polaris. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przejścia. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 391 osób
ISBN 978-83-8055-176-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Alpha Polaris - opis przejścia - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany