Zobacz promocje nowość!

Get Mission Python, Python Playground and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook Michaela Kazina to historia lewicy w Ameryce, prawie zupełnie nieznana w Polsce. Autor w przystępny sposób opowiada, jak amerykańscy marzyciele zmienili swój kraj. John Brown i abolicjoniści, Emma Goldman i sufrażystki, Eugene Debs i populiści, Martin Luther King i ruch praw obywatelskich, Allen Ginsberg i Nowa Lewica, Naomi Klein i alterglobaliści - ideały wolności i równości niesiono w A meryce na różnych sztandarach. W imię Ojców Założycieli i Karola Marksa, amerykańskiego snu i oświeconego rozumu, z Bogiem i bez Boga - budowano instytucje i kręcono filmy, organizowano happeningi i pisano książki. Bez politycznej władzy radykałowie w Stanach Zjednoczonych nie mieli nigdy szansy zostać tyranami. Mogli za to walczyć o poszerzenie przestrzeni polityki tego, co możliwe, nie tępiąc przy tym swego utopijnego ostrza. fragment książki Michael Kazin (1948) jeden z najwybitniejszych historyków Ameryki. Profesor Uniwersytetu Georgetown, badacz amerykańskich ruchów społecznych, współwydawca Dissent, legendarnego pisma niekomunistycznej lewicy. Publikuje m.in. na łamach New York Timesa i The Nation. Jest autorem takich książek jak A Godly Hero: The Life of William Jennings Bryan, Barons of Labor czy The Populist Persuation. Ebook porusza temat Amerykańscy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: marzyciele. Jeśli interesuje Cię: lewica, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zmieniła w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Amerykę.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -21%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3638-5526-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Amerykańscy marzyciele Jak lewica zmieniła Amerykę Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany