Ebook ułatwi czytelnikowi opanowanie informacji niezbędnych do przygotowania się do egzaminu REQB Certyfikowany Profesjonalista Inżynierii Wymagań (ang. Certified Professional for Requirements Engineering, CPRE) na poziomie podstawowym. Egzamin ten umożliwia zdobycie uznawanego na całym świecie certyfikatu poświadczającego kwalifikacje w obszarze inżynierii wymagań. W książce om ówiono wszystkie tematy wyszczególnione w planie nauczania REQB dla poziomu podstawowego, wersja 2.1 (2014). Dla ułatwienia nauki i zrozumienia podejmowanych tematów teoretyczne zagadnienia zobrazowano odpowiednio dobranymi przykładami. Po przerobieniu każdego rozdziału książki czytelnik może samodzielnie sprawdzić stan swojej wiedzy, odpowiadając na pytania kontrolne (będące zarazem celami nauczania określonymi przez REQB) do poszczególnych tematów. W celu umożliwienia lepszego przygotowania się do egzaminu, w książce podano również przykładowe pytania egzaminacyjne. Dowiesz się: Czym jest inżynieria wymagań według programu REQB i jakie czynności wchodzą w jej skład; Czym są wymagania, jak można je sklasyfikować i jakimi atrybutami powinny się cechować; Jakie miejsce w przedsięwzięciu informatycznym zajmuje inżynieria wymagań i jakie ma znaczenie dla sukcesu projektu; Jak pozyskiwać, analizować i dokumentować wymagania oraz w jaki sposób zapewnić, że są one odpowiedniej jakości; Jaki zakres informacji jest wymagany na egzaminie certyfikacyjnym co musisz zapamiętać, zrozumieć i potrafić wyjaśnić na przykładach oraz co powinieneś umieć wykorzystać w praktyce; Jakie pytania egzaminacyjne możesz spotkać podczas egzaminu certyfikacyjnego. Powinieneś wiedzieć: Jakie są podstawowe fazy i charakterystyki cyklu życia produktu; Jakie procesy zarządcze i wytwórcze składają się na proces wytwarzania produktu; W jaki sposób powstaje koncepcja i projekt rozwiązania informatycznego. Ebook porusza temat Analityk. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: systemów. Jeśli interesuje Cię: Przygotowanie, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: egzaminu w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to inżynierii. Jeśli szukasz ebooków o: wymagań, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3011-8138-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Analityk systemów. Przygotowanie do egzaminu z inżynierii wymagań Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany