Autor: Jerzy Roszkowski, Marzec 2004 , 256 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11908 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Edyta ŚWIĘTEK [do -55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Technologia CASE (Computer Aided System Engineering) jest obecnie od dziesięciu lat powszechnie stosowana w analizie i projektowaniu systemów informatycznych. Trudno sobie wyobrazić pracę bez niej (szczególnie przy dużych projektach) na etapie analizy, tworzenia projektu systemu czy jego implementacji. Techniki CASE umożliwiają wspomaganie: analizy i proje ktowania bazy danych, projektowania aplikacji generacji kodu aplikacji automatycznego tworzenia dokumentacji analizy i projektu inżynierii odwrotnej (tworzenie modeli fizycznych i logicznych aplikacji na podstawie jej kodu i fizycznej bazy danych) Techniki strukturalne są w dalszym ciągu kluczowymi w projektowaniu aplikacji bazodanowych. Niniejsza Ebook opisuje te techniki, stosując jako egzemplifikację klasyczną metodykę Yourdona (rozkład funkcjonalny), a także metodykę SSADM oraz (w zakresie modelowania danych) metodykę Martina. Autor na podstawie swojego dziesięcioletniego doświadczenia w stosowaniu technologii CASE, odwołując się do projektów którymi kierował, przedstawia możliwości i ograniczenia prezentowanej metodyki. Na konkretnych przykładach autor uczy jak budować aplikacje na etapie analizy i projektu posługując się technikami strukturalnymi. Uzupełnieniem są załączone przykłady w formie zadań z rozwiązaniami.   Zagadnienia omówione w książce obejmują zakres tematyczny: Budowy logicznych modeli danych i funkcjonalnego systemu Przekształcanie modeli logicznych w model fizyczny Przekształcanie modelu funkcjonalnego w model aplikacji Bilansowanie modeli Analizy systemów obiegu dokumentów Analizy systemów budowanych z gotowych komponentów Analizy cykli różnych wytwórczych oprogramowania Analizy i projektowania hurtowni danych Ebook porusza temat Analiza. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: projektowanie. Jeśli interesuje Cię: strukturalne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Wydanie w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 11908 osób
ISBN 83-7361-397-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Analiza i projektowanie strukturalne. Wydanie III Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany