Autor: Adam Gerber, Clifton Craig, Marzec 2016 , 392 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4024 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka onepress.pl. Do końca tygodnia (21.08.2022) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Platforma Android dynamicznie powiększa swój udział w rynku. Jej niewątpliwymi zaletami są modułowa architektura, wysoka elastyczność i otwarty charakter systemu. Na świecie działają miliardy urządzeń pracujących pod kontrolą Androida i z pewnością będzie ich coraz więcej. A programiści, którzy zdobędą umiejętność efektywnego pisania atrakcyjnych aplikacji w tym sy stemie, będą mogli spokojnie patrzeć w świetlaną przyszłość. Niniejsza Ebook stanowi wyczerpujący podręcznik do nauki obsługi środowiska Android Studio — efektywnego, intuicyjnego, potężnego i niezwykle wygodnego IDE. Opisano tu m.in. wszystkie istotne narzędzia tego środowiska, system kontroli wersji Git i skrypty Gradle oraz ich integrację z IDE. Dodatkowo przedstawiono techniki tworzenia i rozwijania aplikacji w Androidzie. Ebook zawiera cztery pełne przykładowe projekty, udostępnione do pobrania z publicznego repozytorium Git. Dzięki tej książce: płynnie i bezproblemowo rozpoczniesz pisanie aplikacji w Android Studio zaczniesz korzystać z systemu kontroli wersji Git nauczysz się stosować skrypty Gradle będziesz używać frameworka Android Wear nauczysz się testować aplikacje i debugować kod za pomocą Android Studio dowiesz się, jak najskuteczniej zarządzać wieloma podprojektami poznasz zasady analizy i refaktoryzowania kodu Android Studio — prawdziwe atelier sztuki programowania! Adam Gerber — pracuje na Uniwersytecie Illinois. Jest członkiem Chicago Innovation Exchange. Był jednym z pierwszych użytkowników Android Studio i — jak twierdzi — od razu odkrył jego zalety. Używa go zarówno w celu tworzenia profesjonalnych aplikacji, jak i w celu nauczenia studentów programowania. Clifton Craig — od kilkunastu lat pracuje jako inżynier oprogramowania. Zajmował się systemami mobilnymi J2ME/BlackBerry, Android oraz iOS, a także systemami serwerowymi opartymi na JEE. Pracował przy wielu wysokoprofilowych projektach, takich jak portal MapQuest Gas Prices, MapQuest for Mobile dla platform J2ME i Android, a także Skype dla platform iOS i Android. Ebook porusza temat Android. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Studio. Jeśli interesuje Cię: Wygodne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: efektywne w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to tworzenie. Jeśli szukasz ebooków o: aplikacji, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4024 osób
ISBN 978-83-283-2009-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Android Studio. Wygodne i efektywne tworzenie aplikacji Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany